Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

CAREA - kolumnowe lampy do salonów

( ilość produktów: 10 )

Lampy CAREA do dekoracji reprezentacyjnego salonu

 

CAREA to duża grupa lamp charakterystyczna dzięki swoim korpusom będącym stosem płaskich, ceramicznych elementów przypominających w przekroju czteroramienną gwiazdę. Każdy element korpusu szkliwiony jest na jeden z czterech nieprzypadkowo dobranych kolorów. Ułożono je kolumnowo w ściśle określonej sekwencji przekręcając dodatkowo względem siebie. Łączna ilość i wielkość ceramicznych kształtek decyduje o tym czy gotowa lampa osiągnie np. 60 cm i będzie nadawała się do postawienia na stoliku, komodzie, konsoli lub dowolnym postumencie, czy też będzie lampą podłogową wysoką na 171 cm. Istnieje też model pośredni o wysokości 90 cm.

 

Lampa podłogowa i stołowa CAREA w salonie

 

Każda lampa CAREA posiada drewnianą, kwadratową podstawę lakierowaną lub malowaną na kolor korespondujący z wybranymi elementami lampy.
Dla podkreślenia nowoczesnego wyglądu lampa zwieńczona jest jednokolorowym abażurem o przekroju prostokątnym lub kwadratowym. W niektórych modelach zastosowano z kolei abażury cylindryczne.
Kolorystyka lamp do salonu CAREA rozwijana jest zgodnie z rynkowymi trendami. Mamy więc stosunkowo wcześnie wprowadzone modele w tonacjach fioletowych oraz zawsze popularnych beżowo brązowych. Ciekawie prezentują się lampy w kolorach ziemi z matowym wykończeniem. Poza tym mamy wersje utrzymane w odcieniach czerwieni z burgundem, zieleni z limonką oraz grafitowej szarości i złota.

 

Korpus lampy do salonu CAREA w wersji czerownej Fioletowa wersja lampy CAREA do salonu   CAREA szaro słota lampa na komodę  Lampa do salonu CAREA w kolorach ziemi

 

Lampy CAREA polecane są do dekoracji salonu, do ustawienia w reprezentacyjnym apartamencie lub gabinecie.  
Lampy CAREA od momentu ich wprowadzenia na rynek cieszą się niesłabnącym powodzeniem w wielu krajach, należąc zawsze do grupy bestseller’ów.

pixel