Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

AKRYLOWE LAMPY WISZĄCE – KOSMICZNA TECHNOLOGIA

2016-11-28
AKRYLOWE LAMPY WISZĄCE – KOSMICZNA TECHNOLOGIA
Obecnie panujące trendy we wzornictwie narzucają wykorzystywanie organicznych kształtów. Kolekcja lamp GLOW stanowić będzie ważny element dekoracyjny każdego projektu w którym mogłaby zostać wykorzystana.
We wnętrzach lamp wiszących GLOW marki Paulo Coelho® możliwe jest zastosowanie różnych wykończeń i kolorów, podczas gdy na zewnątrz obowiązuje elegancja czarnego lub białego akrylu.
Doliczyliśmy się aż 112 wersji wiszących lamp GLOW – 4 wielkości jeżeli chodzi o średnicę (30, 50, 70 i 90 cm), 14 wybarwień wnętrza i dwa wspomniane kolory na zewnątrz kulistej akrylowej czaszy. Za niewielką dopłatą możliwe jest również wykonanie czaszy o zmatowionej powierzchni co automatycznie zwiększa ilość możliwych wersji. We wnętrzu czaszy umieszczona została chromowana oprawka na żarówkę o nowoczesnym kształcie.
Akrylowe lampy wieszące z czarnymi czaszami nad barkiem Lampa podłogowa GLOW z białą czaszą i błękitnym wnętrzem Czarne nowoczesne lampy sufitowe GLOW z zółtym wnętrzem wiszące nad stołem

Akryl to wyjątkowy materiał odznaczający się między innymi dużą sprężystością i wytrzymałością na odkształcenia przy jednoczesnej odporności na ścieranie a co za tym idzie utrzymującym wysoki połysk.
Szkło akrylowe znajduje między innymi zastosowanie w przemyśle lotniczym przy produkcji szyb samolotowych.
Zwykłe szkło stosowane w tradycyjnych lampach ma swój ciężar. Szkło akrylowe jest natomiast niezwykle lekkie, więc powieszenie lampy o średnicy nawet 90cm nie wymaga żadnych specjalnych konstrukcji.
Oprócz akrylowych lamp wiszących proponujemy również lampy stołowe i podłogowe na regulowanym wysięgniku.
Jeżeli masz wątpliwość czy lampa wykonana jest z akrylu o wyjątkowym połysku czy ze zwykłego lakierowanego plastiku to spójrz na jej cenę!
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2016

Polecane

pixel