Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PAULO COELHO®

Dekoracyjne lampy do wszystkich wnętrz


PAULO COELHO® to znana na całym świecie portugalska marka - producent najwyższej jakości oświetlenia dekoracyjnego. Marka została zarejestrowana w 1995 roku przez Paulo Coelho Aleksandra. PAULO COELHO® to połączenie rzemiosła z najnowszymi technologiami oświetleniowymi oraz szerokie wykorzystanie w procesach produkcyjnych najbardziej ekskluzywnych i zaawansowanych materiałów.

Duże cylindryczne materiałowe lampy wiszące ze złotym wnetrzem

Materiałowe lampy wiszące z prześwitującymi abażurami w kształcie walca w sali restauracyjnej

Plafony z blendą i prześwitującym paskiem o dużych rozmiarach w kolorze czarnym zdobiące hol w operze

Duże białe materiałowe zwisy z blendą z otworem do wymiany żarówki. Zastosowano tu parę wielkości lamp powieszonych na różnych wysokościach.

Pokaźnej wielkości bordowe wiszące abażury w restauracyjnej sali. Od spodu blendy rozpraszające światło żarówek. Można je łatwo zdemontować celem oczyszczenia lub wymiany źródeł światła.

PAULO COELHO® produkuje oprawy oświetlenie w pięciu różnych stylach: współczesny, nowoczesny, klasyczny, rustykalny i infantylny wykorzystywane praktycznie we wszystkich wnętrzach, począwszy od prywatnych mieszkań, domów i rezydencji po obiekty przemysłowe, hotele i restauracje.

 

Plisowane białe abażury lamp na ścianę w ekskluzywnym hotelowym apartamencie. Zastosowano w nich dodatkowe, osobno włączane lampki do czytania na dających się wyginać chromowanych rurkach.

Kinkiety na ścianę w chromowanych oprawach w hotelowym holu. Część z nich wyposażona została w dodatkowe LEDowe lampki do czytania.

Eleganckie czarne kinkiety nad łóżkiem w pokoju hotelowym na chromowanej ramce

Biała plisowana lampa wisząca i wyknany w tym samym stylu plisowany kinkiet w pokoju htelowym

Na przełomie ostatnich ośmiu lat PAULO COELHO® wprowadziło do programu 45 kolekcji. Każda z nich zawiera parę modeli lamp sufitowych, w tym zwisy z pojedynczym lub zwielokrotnionym abażurem, plafony i żyrandole, lampy podłogowe i stołowe oraz kinkiety. Biorąc pod uwagę i każda lampa może posiadać elementy chromowane lub galwanizowane na różne kolory, posiadać elementy drewniane w wielu wersjach wybarwienia, być przystosowana do dwóch lub trzech wersji żarówek, posiadać jeden z kilkunastu lub kilkudziesięciu wersji abażurów, mamy praktycznie nieskończoną ilość możliwych do zaproponowania modeli. Z tego też powodu lampy PAULO COELHO® w większości nie są dostępne bezpośrednio z magazynu ale na zamówienie.

Czarne ekskluzywne akrylowe zwisy z żółtym wybarwieniem od środka powieszone nad stołem

Kolekcja lamp plisowanych w wielofunkcyjnym pomieszczeniu harmonizujące z sufitem z boazerii.

Oryginalne rozwiązanie - dwa wiszące białe abażury z poprzeczną belką do regulacji ich rozstawu. Jak widać możliwa jest również regulacja ich położenia w pionie.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogami PAULO COELHO®, które można obejrzeć lub pobrać na www.a-z-decor.com. Pokazują one najbardziej popularne rozwiązania i mają stanowić inspirację do tworzenia nowych modeli lamp.

Kolekcja lamp Roll Natura z drewnianymi toczonymi nogami

Lampy Roll Gloss - podłogowa i sypialniana z nogami lakierowanymi na czarno i abażurami z prześwitującą kratką.

pixel