Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dekoracje domu

( ilość produktów: 14 )

Szukasz czegoś oryginalnego - obejrzyj nasze dekoracje do domu

 

Szkło dekoracyjne 

 

Dekoracje do domu to niezwykle szerokie pojęcie i każdy może w tej kategorii próbować znaleźć różne przedmioty do wyposażenia wnętrz. My proponujemy tu wszelkiego rodzaju drobne elementy jak na przykład stojaki na wino, gazetniki, ramki do zdjęć prezentowane w osobnej kategorii i wiele innych niekoniecznie użytkowych przedmiotów.
Szczególnie polecana przez nas grupa dekoracji do domu to wyroby z barwionego szkła. Kolorowe, tęczowe patery i talerze, oryginalne świeczniki na T-light’y oraz zabawne dekoracyjne figurki zwierzaków i ptaków. Mimo, iż przedmioty te wytwarzane są w Polsce to nie znajdziemy ich praktycznie w sklepach na terenie kraju gdyż prawie cała produkcja trafia na eksport.
Tego typu dekoracje do domu, zgromadzone jednak z umiarem i poczuciem estetyki, nadadzą wnętrzu swoisty, oryginalny klimat.
Staramy się aby nie proponować artykułów dekoracyjnych, które znaleźć można w każdym sklepie wielko-powierzchniowym, wysyłkowym katalogu czy tam gdzie powinniśmy jedynie zaopatrywać się w codzienną prasę.
Zachęcamy również do odwiedzenia naszego drugiego sklepu internetowego a-z-decor.eu gdzie dodatkowo oferujemy pojedyncze egzemplarze dekorów z drewna wykonane przez mistrzów rzemiosła artystycznego z Tajlandii.

pixel