Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Akcesoria na biurko

( ilość produktów: 8 )

Zadbaj o prestiż swojego gabinetu. Te akcesoria na biurko z pewnością go podniosą!

 

Prestiżowe akcesoria na biurko. Kup nas lub w londyńskim CITY

Wybierz w sklepie internetowym A-Z Decor funkcjonalne akcesoria na biurko do dekoracji miejsca pracy w firmie. Wystrój biura powinien być nie tylko funkcjonalny, ale i elegancki. Powinien być przedmiotem dyskretnych spojrzeń naszych gości i kontrahentów. Oferujemy zarówno pojedyncze artykuły na biurko, przykładowo pokazane za zamieszczonych w tekście zdjęciach, jak i całe zestawy akcesoriów biurowych..
Wszystkie proponowane akcesoria na biurko wykonane z najwyższej jakości ekologicznej skóry. Oferowane są w dwóch rodzajach wykończenia:
CROCO - eko skóra będąca imitacją skóry krokodyla oraz
TATAMI - połączenie eko skóry z plecionkami z trawy morskiej w najwyższym gatunku co oznacza, że nie znajdziemy na ich powierzchni najmniejszego supełka.
Takich akcesoriów nie powstydzi się szef międzynarodowej korporacji ani prezes zarządu giełdowej spółki. Nasz dostawca sprzedaje je do najdroższych sklepów w londyńskim CITY, gdzie osiągają podobne ceny jak u nas tylko w tamtejszej walucie.

Teczka TATAMI na wyjątkowo ważne dokumenty kontaktowe Organizer TATAMI należy do grupy obowiązkowych akcesoriów na biurko Praktyczne pudełka na kartki - zastąpią na biurku te zwykłe plastikowe

Podstawka dzięki której długopisy nie będą już ginąć pod papierami na biurku Teczka CROCO chętnie wykorzystywana do przekazywania kompletu materiałów na ważnych szkoleniach Pudełko

Wśród oferowanych artykułów znajdziesz praktyczne organizery na biurko, pojemniki na kartki, pudełka na długopisy, podkładki pod komputer. Ponadto praktyczne pudełka na CD, DVD oraz ekskluzywne teczki na dokumenty. Nie wysyłaj już więcej kontrahentowi do podpisania umów opiewających na sumy z dużą ilością zer w koszulkach z folii, których jednostkowa wartość ma też dużo zer, ale po przecinku, zanim pojawi się jakaś konkretna cyfra.

Organizujesz szkolenia dla ważnej grupy osób. Wykorzystaj te teczki do przekazania materiałów i folderów.

Pudełko TATAMI na długopisy, flamastry i inne akcesoria porozrzucane dotychczas na biurku Duże pudełko na CD. W końcu wszystkie dyskietki znajdą się w jednym miejscu Estetyczne pudełko na CD z praktycznym magnetycznym zamknieciem Pojemnik CROCO na biurko do uporządkowania długopisów i innych akcesoriów

Wśród akcesoriów na biurko znajdziesz również ekskluzywne serwetniki pasujące doskonale do wymienionych powyżej artykułów. Nawet jeżeli kupisz w markecie kartonowe pudełko z serwetkami to włożone do takiego serwetnika będzie się zupełnie inaczej prezentować.  

Ekskluzywny serwetnik na biurko z kolekcji TATAMI

A może ktoś z przełożonych albo kolegów obchodzi jakąś szczególną rocznicę i szukasz oryginalnego prezentu z tej okazji? Rozważ funkcjonalne zestawy na biurko zawierające omawiane akcesoria konfekcjonowane w prezentowych pudełkach. Taki prezent z pewnością ucieszy obdarowywaną osobę a przede wszystkim doda nieco prestiżu jego gabinetowi.

 

pixel