Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Lampy SCHEMA®

( ilość produktów: 20 )

Innowacyjne metalowe lampy wiszące marki SCHEMA®

 

Logo marki SCHEMA

Lampy marki SCHEMA nie tylko wyróżniają się z oferty setek lub tysięcy producentów oświetlenia obecnych na rynku polskim ale również znacznie odbiegają od lamp naszych pozostałych dostawców. Dlatego też postanowiliśmy je wyróżnić w szczególny sposób i mimo, iż znaleźć je można w kategorii Lampy wiszące czy też Lampy podłogowe, to stworzyliśmy dla nich odrębną kategorię LAMPY SCHEMA. Dzięki temu jednym kliknięciem wybierzesz je spośród wszystkich innych produktów. Mamy nadzieję, iż pozwoli to na łatwiejsze zapoznanie się z tymi innowacyjnymi lampami wykonanymi z metalowych drutów łączonych ze sobą w finezyjny sposób.

 

Markowe, metalowe lampy wiszące ZATTELITE  Metalowe wiszące lampy URBAN do loftów Kultowe lampy wiszące marki SCHEMA w wersji Large Czarne metalowe lampy wiszące MACARENA wyplatane z metalowych drutów

 

Lampy wiszące SCHEMA często wybierane są przez inwestorów do wystroju ekskluzywnych lokali lub wnętrz i pokojów hotelowych. Każdą z nich możemy zaoferować w dowolnym kolorze z palety RAL. Daje to praktycznie setki różnych możliwości. Ponadto nasz partner z Filipin chętnie wykona modele lamp według projektu końcowego odbiorcy. Rozpatrując ich zakup liczyć się jednak trzeba z około 45-dniowym czasem potrzebnym na produkcję, przekroczeniem pewnych minimalnych ilości w zamówieniu oraz stosunkowo długim czasem tranzytu bo kontener z Manili do europejskiego portu płynie zazwyczaj ponad 35 dni.

Mimo, iż niektóre z prezentowanych w sklepie modeli lamp wiszących nie są aktualnie dostępne to nie usuwamy ich ze sklepu, sygnalizując że możemy w każdej chwili do nich powrócić. Jednak przy ponownym ich sprowadzeniu ceny mogą ulec niewielkim modyfikacjom z uwagi na szereg czynników cenotwórczych, na które nie mamy wpływu. 

pixel