Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tace drewniane

( ilość produktów: 2 )

Tace drewniane, których nie powstydzi się żadna gospodyni

 

Taca z drewna do podania porannej kawy

 

Ze słowem ‘taca’ mamy różne skojarzenia. Spieszymy więc z wyjaśnieniem, że chodzi nam o tace do podawania na stół owoców, potraw lub napojów.
Pewnie w każdym domu znajdzie się jakaś taca gdy przyjdzie podać gościom poczęstunek, tylko czy wypada do tego użyć tanie tace z tworzywa sztucznego. Proponujemy coś bardziej eleganckiego. Obejrzyj przede wszystkim ekskluzywne śniadaniowe tace z drewna orzecha włoskiego. Zwróć uwagę na niepowtarzalny rysunek słojów. Przy okazji jesteś w zgodzie z ekologią – czytaj w opisie produktu. Wybór należy oczywiście do Ciebie.
W naszym sklepie internetowym proponujemy tace drewniane wykonane z różnych gatunków drewna, często egzotycznego. Niektóre z nich posiadają na bokach ręcznie rzeźbione ornamenty.

 

Praktyczna taca drewniana

 

Polecamy również tace drewniane z nogami, które wykorzystać można do wypicia porannej kawy nie podnosząc się z łóżka. Na takiej tacy postawić możesz również swój laptop gdy masz do wykonania pilną pracę a nie jesteś w stanie usiąść przy biurku lub przy stole. Po złożeniu nóżek tacę wykorzystać możesz w tradycyjny sposób.
Oryginalne tace drewniane to w końcu uniwersalny i praktyczny prezent dla Pani domu.

 

pixel