Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kinkiety na ścianę

( ilość produktów: 2 )

Kinkiety na ścianę elementem kompleksowej oferty oświetleniowej

 

Kolekcja kinkietów ściennych Paulo Coelho

 

To nie problem kupić kinkiet na ścianę do pomieszczenia, w którym funkcjonować ma tylko tego rodzaju oświetlenie. Często jednak kinkiet stanowi uzupełnienie oświetlenia dużego holu, salonu lub otwartej jadalni połączonej z kuchnią i wtedy zaczynają się „schody” bo kinkiet na ścianę, który w jakiś sposób spełnia nasze oczekiwania nie pasuje zupełnie stylem, sposobem wykończenia, zastosowanymi w produkcji materiałami do innych elementów oświetlenia, które chcielibyśmy równocześnie zaadoptować w urządzanej przestrzeni.
Rozwiązaniem tego rodzaju problemów są oferowane przez nas kolekcje lamp renomowanej portugalskiej marki PAULO COELHO®. Proponujemy ponad 45 różnorodnych kolekcji lamp, w skład których wchodzą zarówno lampy podłogowe, gabinetowe, plafony, zwisy i właśnie wspomniane kinkiety.
Przynależność do konkretnej kolekcji gwarantuje pełną spójność wyszczególnionych wyżej elementów oświetlenia. Jeżeli jeszcze dodamy, iż każda z tych kolekcji może mieć kilka lub kilkanaście wersji różniących się zastosowanym materiałem na abażur lub wybarwieniem elementów drewnianych to każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie, a jeszcze lepiej powiedzieć stworzy coś dla siebie.
To ostatnie zdanie tłumaczy, dlaczego nie oferujemy, jak w innych sklepach, nieskończonej gamy kinkietów i kinkiecików do kupienia od ręki.
Zapraszamy natomiast to przejrzenia trzech ostatnich katalogów PAULO COELHO®, które dostępne są stronie firmowej A-Z Decor pod tym linkiem: http://www.a-z-decor.com/katalogi/
Wskaż nam wybraną kolekcję a niezwłocznie prześlemy jej wycenę.

pixel