Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dekoracje stołu

( ilość produktów: 56 )

Podkładki pod talerze - praktyczne dekoracje stołu i ławy

 

Podkładki z abaki

 

To miło, że trafiłeś na naszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że nie jest wirtualna. Jesteśmy importerem i dystrybutorem wszystkich widocznych w sklepie artykułów. Możesz je mieć jutro u siebie w domu albo jeszcze szybciej odwiedzając Galerię Oświetlenia i Wyposażenia Wnętrz w Nadarzynie koło Warszawy (10-15 minut jazdy samochodem z Centrum stolicy).
Każdy z nas ma swój pomysł na dekoracje stołu i z pewnością przykłada do tego wielką wagę. W naszym sklepie w różnych działach proponujemy szeroką gamę praktycznych artykułów, które z pewnością zainspirują Cię w temacie dekorowania stołu. Są to bawełniane tekstylia, pierścienie na serwetki, metalowe i ceramiczne patery, wszelkiego rodzaju świeczniki i szeroka gama ozdobnych świec.
Szereg tych artykułów dla większej przejrzystości umieściliśmy w osobnych grupach asortymentowych, szczególnie gdy oferta w tym zakresie jest stosunkowo szeroka. Dotyczy to przede wszystkim tekstyliów domowych, świec, świeczników, pater i mis. 
Natomiast w tym dziale, zatytułowanym właśnie DEKORACJE STOŁU, skupiliśmy się na wszelkiego rodzaju dekoracyjnych podkładkach pod talerze i szklanki wykonanych z rzadko spotykanych ekologicznych surowców, na markowych papierowych serwetkach oraz obrączkach na serwetki. 

Mimo, iż w tytule działu wyeksponowane zostało słowo STÓŁ, to oferowane tu artykuły dekoracyjne a szczególnie ozdobne podkładki, znajdą znacznie szersze zastosowanie, chociażby do położenia na ławie, konsoli lub komodzie.
Wierzymy, że jest w czym wybierać i że nasze propozycje okażą się oryginalne w stosunku do masowej oferty dostępnej w tanich marketach i „osiedlowych” sklepach AGD.

pixel