Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Podkładki na stół z abaki

( ilość produktów: 6 )

Bądź oryginalny - dekoracyjne podkładki na stół z abaki oferuje tylko A-Z Decor

 

Wyplatana podkładka z abaki i serwetnik

 

Abaka – mimo, iż słowo to brzmi znajomo, to nie każdy wie co się za nim kryje. Abaka to niezwykle wytrzymałe mechanicznie, sięgające ponad 3-ch metrów długości włókna pozyskiwane bardzo pracochłonnymi metodami z pni banana manilskiego (bliski krewny bananowca). Jak sama nazwa sugeruje pochodzi on z Filipin. Dzięki swym własnościom abaka stosowana jest do wyrobu wszelkiego rodzaju plecionek, w tym lin okrętowych, tkanin, rybackich sieci oraz artykułów dekoracyjnych – kapeluszy, wszelkiego rodzaju mat i oczywiście naszych podkładek.

Wyplatana podkładka na stół w wersji biało brązowej  Zieleń współgrąjąca z brązem w dekoracyjnej podkładce z abaki na stół      Połączenie ciepłych beżów i brązów w podkładce stołowej
Te wyjątkowo dekoracyjne podkładki z abaki proponujemy w paru wyrazistych, najmodniejszych kolorach: beż, fiolet, pomarańcz, czerwień, zieleń i brązowo czarny melanż. Tak naprawdę każda wersja kolorystyczna to połączenie paru różnych kolorów bo oprócz barwionej abaki w tych podkładkach użyto inne naturalne, egzotyczne elementy roślinne co widać na prezentowanych zdjęciach zrobionych w dużym zbliżeniu. Pokazują one jednocześnie perfekcję wykonania tych niezwykle oryginalnych, praktycznych i dekoracyjnych wyrobów.

Pomarańczowe nitki abaki w podkładce dekoracyjnej na stół Fiolet w połączeniu z brązem w podkładce na stół z abaki Dominujący kolor czerwony w dekoracyjnej podkładce na stół
Podkładki z abaki polecamy na każde przyjęcie na wolnym powietrzu, tam gdzie będziemy serwować egzotyczne owoce, kolorowe drinki i przepyszne ciasta. Sprawdzą się znakomicie w zestawieniu z wyplatanymi meblami i krytymi słomianą strzechą altankami.
Podkładki z abaki można bez problemu ściśle zrolować gdy zechcemy je odłożyć po wykorzystaniu. Nie zajmą w związku z tym dużo miejsca.
Podkładek z abaki nie kupisz w żadnym sklepie wielkopowierzchniowym, bo tam królują podkładki z plastiku w najniższych możliwych cenach. Tylko czy wypada coś takiego użyć nawet na skromne grillowe przyjęcie?

pixel