Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Obrączki na serwetki

( ilość produktów: 6 )

Obrączki na serwetki - w dekoracji stołu liczy się każdy szczegół !

 

Serwetniki pierścienie - [ang. napkin rings] służą wyłącznie do eleganckich serwetek z tkaniny. Podkreślają indywidualny styl i elegancję stołu. Do jednego pierścienia wkłada się wyłącznie jedną serwetkę. Serwetniki - pierścienie pojawiły się po raz pierwszy wśród francuskiej burżuazji na początku XIX wieku. Szczególną popularność święciły w latach 1869 do około 1900. Były wykonane ze srebra, plateru, porcelany, drewna, kości słoniowej i innych materiałów. Serwetniki - pierścienie są produkowane do dziś i przybierają różne formy a ilość użytych do produkcji materiałów radykalnie się zwiększyła.
Obecnie obrączki na serwetki, szczególnie te bogato zdobione i wykonane z cennych materiałów, cieszą się ogromną popularnością wśród kolekcjonerów a cena jednego serwetnika przekraczać może wiele tysięcy funtów szterlingów. Organizowane są też specjalne wystawy poświęcone tymże serwetnikom.
Proponujemy obrączki na serwetki wykonane z drewna oraz z plastikowych koralików.  

Obrączki na serwetki z plastikowych koralików

Plastikowe obrączki na serwetki łączą w sobie finezję i elegancję. Wykonane z drobnych koralików nawiniętych na szeroki pierścień. Limitowana kolekcja w konkurencyjnych cenach.

 

Fioletowe drewniane obrączki na serwetki

 

Jednokolorowe, drewniane obrączki na serwetki dopasowane są kolorystyczne do szerokiej grupy artykułów ze 100-procentowej bawełny, takich jak obrusy i podkładki na stół, bieżniki na ławę czy też powłoki na poduszki. Charakteryzują się prostotą i wyjątkowo korzystną ceną.
Większość obrączek na serwetki występuje w kompletach i pakowane są po cztery lub sześć sztuk w estetyczne opakowania. Stosujemy głownie eleganckie czarne kartoniki świetnie kontrastujące z zawartością, wsunięte w przezroczyste plastikowe etui z PVC. Taki komplet stanowić będzie doskonały prezent, z którego z pewnością ucieszy się każda Pani domu.

pixel