Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Świeczniki drewniane

( ilość produktów: 20 )

Świeczniki drewniane z litego drewna mango

 

Kolekcja świeczników drewnianych wytoczonych z drewna mango

 

Świeczniki drewniane w naszym sklepie Internetowym to prawdopodobnie jedna z bogatszych tego typu ofert w sieci. Najdziesz tu zarówno świeczniki na świece w kształcie kuli lub walca jak również świeczniki na popularne podgrzewacze lub jak kto woli na T-light’y. Przeważają świeczniki w różnych odcieniach brązu ale rozpiętość kolorów sięga od bieli do czerni. Dużą grupę stanowią świeczniki, w których połączono drewno z metalem.
Wszystkie prezentowane w sklepie świeczniki drewniane sprowadziliśmy z Tajlandii, kraju o wyjątkowo długiej i bogatej tradycji jeżeli chodzi o rzemiosło artystyczne, w tym obróbkę drewna.   
Okrągłe świeczniki drewniane wytoczone są ze specjalnie selekcjonowanych kawałków egzotycznego drewna mango o pięknym rysunku słojów. Drewno użyte do produkcji świeczników drewnianych przechodzi parę cykli suszenia dzięki czemu gotowe wyroby nie są podatne na rozsychanie i pękanie. Wszystkie zdobienia świeczników drewnianych zostały wykonane ręcznie.
Uwagę zwraca kolekcja trzech stabilnych, drewnianych świeczników w kształcie prostopadłościanów na dwa, cztery lub sześć T-light’ów  spiętych 3-ma rzędami ozdobnych metalowych pasów.  
Wybierając dodatki dekoracyjne kierujemy się zazwyczaj chęcią dopasowania ich do innych elementów już funkcjonujących w danym pomieszczeniu. Zobacz szerszą gamę wyrobów z drewna mango, które są wykonane w tym samym stylu i wraz ze świecznikami tworzą szersze kolekcje. Są to wazony drewniane, patery drewniane oraz podkładki drewniane na stół, które znajdziesz w kategorii Dekoracje stołu. Proponujemy również do kompletu ramki na zdjęcia umieszczone w kategorii Dekoracje domu.  
Oprócz świeczników drewnianych oferujemy również świeczniki metalowe produkowane w Indiach oraz świeczniki ceramiczne z Wietnamu i Portugalii.

pixel