Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

NATURE's GIFT

Tajlandzkie sztuczne orchidee – gdy zobaczysz je na żywo to innych już nie kupisz!

Amarantowe płatki sztucznego storczyka Cymbidium to też storczyk Sztuczny storczyk w kolorze fioletowym

Znana od 1992 roku i ceniona na całym świecie marka wywodząca się z Tajlandii. Ponad 300 wykwalifikowanych pracowników wykorzystujących 2 zaawansowane linie technologiczne produkuje każdego dnia kilkaset kompozycji sztucznych storczyków, amarylisów i innych kwiatów. Wydajne oprzyrządowanie nie jest jednak w stanie zastąpić ogromnego wkładu ręcznej pracy.
Marka NATURE’s GIFT reprezentowana jest na naszym rynku przez A-Z Decor od listopada 2006 roku.
Zapoznaj się z niezwykłą ofertą oryginalnych, dużych kompozycji tajskich orchidei wykonanych z materiałów, których receptury do dziś nie rozgryzło jeszcze „Państwo Środka” mimo iż laboratoria współpracujące z tysiącami producentów sztucznych kwiatów pracują nad tym nieprzerwanie od dziesięcioleci.
Uderzająco naturalistyczny wygląd, trwałość koloru, świeżość, mięsiste liście, trójwymiarowe kwiaty, modne, trwałe kolory i wybarwienia płatków.
„Tak dobrze podrobionych orchidei jeszcze nie widziałam” stwierdziła kiedyś wieloletnia hodowczyni naturalnych storczyków odwiedzając swego czasu nasze stoisko, bodajże na targach Gardenia w Poznaniu.
Przed dokonaniem zakupu możesz te kwiaty zobaczyć w siedzibie naszej firmy w Nadarzynie koło Warszawy. Tylko 10-15 minut jazdy samochodem z Centrum.

Pamiętaj - ZAWSZE PIĘKNE, ZAWSZE ŚWIEŻE.

pixel