Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ramki na zdjęcia

( ilość produktów: 19 )

Ramki na zdjęcia - ciągle modne, ciągle poszukiwane

 

Ramki na zdjęcia

 

W dobie fotografii cyfrowej nie zapominajmy o ramkach na zdjęcia


Wszyscy robimy niezliczone ilości zdjęć i przechowujemy je na różnych nośnikach pamięci zapominając, że w ogóle istnieją. A może choć niektóre z nich warte są tego by je wydrukować i postawić na eksponowanym miejscu oprawione w elegancką ramkę na zdjęcie. Nie wykluczone, że takie zdjęcie przetrwa dłużej niż to zapisane na CD lub pendrivie. Czy ktoś pamięta jeszcze miękkie dyskietki. Nawet jak się jakieś zachowały to nie ma jak ich otworzyć. W tym czasie zdjęcia przeniesione zawczasu na papier fotograficzny maja się dobrze. 
 

Dopasuj ramki na zdjęcia do innych elementów w pomieszczeniu

 

Jeżeli poszukujesz ramki na zdjęcie, która pasować będzie również do innych dekoracji znajdujących się w Twoim domu, na przykład do mebli, zapoznaj się z naszą ofertą. Kolorystyka naszych ramek na zdjęcia utrzymana jest głównie w ciemnych brązach – English Brown, ale mamy również ramki w modnym ostatnio czarnym kolorze. Te ostatnie mogą być wykonane z drewna lub eco skóry.

 
Ramki na zdjęcia – parę słów o technologii wykonania

 

Proponujemy ramki na zdjęcia wykonane ręcznie z drewna fikusowego, które wcześniej poddawane zostało długotrwałemu sezonowaniu i suszeniu. Solidną stolarską robotę poznamy po łączeniu elementów ramki na kliny i po stabilnym podparciu wykonanym z płyty MDF lub sklejki. Nie kupuj nigdy ramek podpartych prasowaną tekturą bo złapią wilgoć i przewrócą się pod własnym ciężarem.
Dodatkowo w naszych ramkach na zdjęcia wykorzystano elementy dekoracyjne w postaci niewielkich wstawek z metalu. Część ramek wyróżnia się ręcznie rzeźbionymi ascetycznymi wyżłobieniami.
Proponujemy również ramki na zdjęcia z najwyższej półki wykonane ze sztucznej lakierowanej czarnej skóry. Sprawdzą się one na dyrektorskim biurku lub w salonie z błyszczącymi elementami w stylu glamour. 

 

Różnorodność formatów ramek na zdjęcia

 

Sprawdź format swojego zdjęcia. Nie ważne czy jest pionowe, czy poziome. Nasze ramki można postawić w dowolny sposób. Niektóre z nich można również powiesić na ścianie gdyż mają zamontowane z tyłu haczyki. Proponujemy ramki do 5-ciu różnych formatów zdjęć: 9x13, 10x15, 13x18, 15x20 oraz 20x25 cm. Te ostatnie wykorzystać można do zdjęć ślubnych lub portretowych. Pamiętajmy, że format zdjęcia nie jest równoznaczny z wymiarami widocznej od frontu szybki bo mamy tutaj niewielki rant, który po parę milimetrów z każdej strony przysłoni wstawione zdjęcie. Tak więc dobierając ramkę do posiadanego zdjęcia miejmy to na uwadze aby na przykład nie 'uciąć' komuś głowy.   
Mamy jeszcze coś wyjątkowego – ramkę na zdjęcie z okrągłym otworem w środku o średnicy 7,5 cm. Proponujemy w niej umieścić zdjęcie swojego ulubionego zwierzaka.

pixel