Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

SCHEMA®

Ażurowe lampy i akcesoria z metalu

SCHEMA to innowacyjna marka z Filipin reprezentowana przez A-Z Decor na rynku polskim i w sąsiadujących krajach. To łatwo rozpoznawalne i niezwykle oryginalne lampy wiszące i podłogowe oraz przedmioty dekoracyjne takie jak świeczniki i misy wykonane finezyjnie z metalowych cienkich drutów.

Niepowtarzalne lampy wiszące SCHEMA wyplatane z metalowych drutów
Z właścicielem marki SCHEMA współpracujemy od listopada 2011 roku. Na naszych stronach internetowych prezentujemy jedynie fragment bogatej oferty i możliwości produkcyjnych naszego partnera. Jeżeli interesują cię inne wyroby w tym stylu zachęcamy do obejrzenia lub pobrania poglądowego katalog, który znajduje się na naszej stronie firmowej www.a-z-decor.com. Jeżeli prezentowane tam modele spotkają się z Twoim zainteresowaniem to chętnie przygotujemy ich wycenę. Ofertę kierujemy zarówno do sklepów z ekskluzywnym oświetleniem i wyposażeniem wnętrz jak również do projektantów i dekoratorów. Zapraszamy również inwestorów i architektów poszukujących oryginalnych, nie tuzinkowych rozwiązań, wszędzie tam, gdzie potrzebne są duże formy i gdzie ważna będzie gra kolorów bowiem przy większych zamówieniach możliwe jest wybranie ich z palety RAL jak to uczyniliśmy wyposażając w lampy wiszące TIBET LG pokoje w jednym z najbardziej ekskluzywnych hoteli w centrum Dublina.

Lampy wiszące TIBET LG przed wypłynięciem do Dublina

Lampy dostarczymy w każdy zakątek naszego globu. Ostatnio we współpracy z biurem projektowym z Pragi (tej czeskiej) wyposażyliśmy w akcesoria SCHEMA nowo powstały Resort SPA na wyspie Zanzibar w Tanzanii.   

Te artykuły marki SCHEMA wysłaliśmy do resortu SPA na Tanzanii

Poprzez nasz profil na instagram.com/a_z_decor możecie łatwo dotrzeć do wielu ciekawych zdjęć i rozwiązań naszego partnera. Oto parę przykładów niepowtarzalnych modeli SCHEMA:

Lampy wiszące ZATTELITE najlepiej prezentują się w grupach.

Lampy wiszące HIGH BOY świetnie sprawdzą się nad barkiem lub w hotelowej recepcji

Wyrafinowaną stylistykę marki SCHEMA doceniła między innymi bardzo znana firma niemiecka .... ...... (ilość kropek nie jest przypadkowa) aczkolwiek nasz partner z Filipin nie potwierdza bezpośredniej z nią współpracy. Wprowadziła ona na Polski rynek podróbki kultowych już lamp z kolekcji SCHEMA takich jak TIBET, OPIUM i EMPEROR. To te trzy widoczne z lewej strony poniżej. Kraj wykonania podróbek jest nieznany. Nasi klienci szybko zauważyli różnice i zadeklarowali, że nadal będą zaopatrywać się u nas w oryginalne egzemplarze. Na polskim rynku nie brakuje także innych lamp stylizowanych (aby nie powiedzieć żywcem skopiowanych) na wcześniejszych modelach naszego partnera.

Kultowe ażurowe lampy wiszące OPIUM, TIBET, EMPEROR zaprojektowane przez SCHEMA

 

Dochodzenie praw autorskich jest stosunkowo trudne więc nasz partner wybrał ucieczkę do przodu poprzez wypuszczenie na rynek wyjątkowo wyrafinowanych modeli. Jak dotąd ich skopiowanie okazało się niemożliwe bo oprócz ogromnych inwestycji w oprzyrządowanie nie do podrobienia jest przede wszystkim praca niezwykle zdolnych, wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników SCHEMA. Poniżej prezentujemy niektóre modele.   

Lampa wisząca URBAN w stylu loftowym Efektowna lampa wisząca STUDIO w wersji szarej Popularna lampa wisząca MACARENA w kolorze czarnym Potężna lampa wisząca CYLINDRII sprawdzi się w przestronnych pomieszczeniach

#schemaproducts

Marka SCHEMA obecna jest na najbardziej prestiżowych imprezach targowych na świecie.

pixel