Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zakupy hurtowe

Nasz sklep internetowy umożliwia zakupy hurtowe. Aby kupować w cenach hurtowych, należy uzyskać status hurtownika. Status hurtownika mogą uzyskać osoby fizyczne lub osoby prawne, które: 

1. Prowadzą działalność gospodarczą polegającą na dalszej odsprzedaży lub dystrybucji oferowanych przez nas artykułów. 

2. Zamierzają w najbliższym czasie złożyć pierwsze zamówienie

Jak uzyskać status hurtownika ? Wypełnij prosty formularz znajdujący się w zakładce REJESTRACJA HURTOWNIKA i wciśnij na koniec przycisk "Zarejestruj konto". Zgłoszenie zostanie automatycznie przesłane do obsługi sklepu. Jeżeli spełniasz powyższe wymagania dokonamy stosownych zmian na  Twoim koncie.

Jak dokonywać zakupów hurtowych ?Aby dokonać zakupów hurtowych, należy zalogować się w sklepie na swoje konto. Oprogramowanie sklepu automatycznie rozpozna Cię jako hurtownika - przy wszystkich towarach zamiast cen detalicznych, zobaczysz ceny hurtowe i w tych cenach będziesz dokonywać zakupów. Uwaga. Dla szybszego rozpatrzenia zgłoszenia prosimy o wypełnienie formularza z krótkim opisem działalności oraz o jednoczesne załączenie aktualnych dokumentów firmy. 

* Wystąpienie o status hurtownika przyjmujemy jednocześnie jako deklarację, o której mowa w przytoczonym powyżej punkcie 2.  Status hurtownika jest przyznawany próbnie na okres jednego miesiąca. Jeżeli w przeciągu tego okresu nie odnotujemy żadnego zakupu, status hurtowy zostanie cofnięty.

pixel