Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Akcesoria do biura

Funkcjonalne i dekoracyjne akcesoria do biura. Luksus, prestiż i elegancja w miejscu pracy.

 

Dla bardzo wymagających klientów przygotowaliśmy dwie kolekcje funkcjonalnych artykułów potrzebnych do zachowania porządku na biurku każdego businessman’a, prezesa czy też szefa kancelarii. Są to pojemniki na ołówki i długopisy, pojemniki na karteczki lub dokumenty, przyborniki, pojemniki na CD lub DVD, podkładki na biurko pod komputer, organizer’y i w końcu całe zestawy zawierające wymienione wyżej elementy.
Wspomniane akcesoria do biura wykonane są z ekoskóry i dostępne w dwóch wersjach wykończenia:
- CROCO – kolekcja wykonana z ekoskóry doskonale imitującej skórę krokodyla o matowym wykończeniu. Dbałość o każdy detal, perfekcyjne wykonanie połączeń i szwów. Wszystkie przedmioty wyściełane są od środka jasno brązowym welurem.
- TATAMI – kolekcja z gładkiej, brązowej ekoskóry połączonej z elementami dekoracyjnymi wykonanymi z niezwykle starannie plecionych mat z trawy morskiej, zwanej właśnie tatami, barwionej na brązowy kolor. Połączenie tych dwóch surowców nadaje wyrobom niezwykłej elegancji i uzasadnia nieco wyższą cenę końcową w stosunku do podobnych elementów z kolekcji CROCO
Obydwie kolekcje polecane są jako wyjątkowy prezent dla tych którzy przy biurku spędzają dużą część swojego życia!
Wybierz interesujące Cię podmenu!

 

pixel