Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Patery dekoracyjne

( ilość produktów: 18 )

Patery dla większości z nas kojarzą się z naczyniami do podawania owoców ciast, tortów lub innych słodkości. Często posiadają wysoką ozdobną nóżkę, często są wielopoziomowe często wykonane są ze szkła.
Patery, które proponujemy w naszym sklepie internetowym odbiegają nieco od tych standardów. Z uwagi na użyty do ich wykonania surowiec podzieliliśmy je na trzy kategorie, które przedstawiamy poniżej. Warto może jeszcze dodać, że nie wszystkie patery muszą być użytkowe i służyć do podawania czegoś – bardzo często spełniają funkcje czysto dekoracyjne.

Patery drewniane - wprowadź do swojego mieszkania trochę natury.

Patery drewniane

Każda patera drewniana wykonana została z jednego kawałka specjalnie selekcjonowanego drewna, które przeszło parę cykli suszenia dzięki czemu gotowe artykuły nie są podatne na rozsychanie i pękanie.. Lekkie, dekoracyjne patery drewniane posłużą do wyeksponowana dużych dekoracyjnych świec. Możesz też położyć na nich owoce, orzeszki czekoladki lub dowolne drobiazgi. Na uwagę zasługuje długa drewniana patera, w której możemy umieścić pyszną bagietkę.

Patery metalowe - dekoracyjny efekt młotkowy

Młotkowane patery metalowe

Oferta nie jest zbyt szeroka ale za t dosyć wyszukana. Polecamy kilka wielkości okrągłych metalowych pater, zarówno gładkich jak i z bardzo modną młotkowaną powierzchnią. Wykorzystaj je jako podstawki pod dekoracyjne świece lub pod talerze na stół.

Kolorowe patery ceramiczne - wykorzystaj pod ozdobne świece

Ceramiczne kwadratowe patery pod świece

Kwadratowe patery ceramiczne wykorzystać można jako podstawki na świece, na orzechy, na słodycze, na owoce lub dowolne drobiazgi. Mogą być jednokolorowe lub z fantazyjnymi motywami roślinnymi.
Zwracamy uwagę na patery z motywem sztucznych ogni, które są elementami szerszych kolekcji wyrobów z ceramiki takich jak świeczniki na T-light’y i pękate wazony.

pixel