Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Świeczniki metalowe

( ilość produktów: 25 )

Dekoracyjne świeczniki metalowe - nie tylko na kryzysowe sytuacje.

 

Srebrne dekoracyjne świece doskonale współgrają z niklowanymi ze lśniącymi metalowymi świecznikami

Wraz ze zmianami klimatycznymi coraz częściej występują w naszych szerokościach geograficznych gwałtowne zjawiska pogodowe a porywiste wiatry i łamiące się drzewa coraz częściej powodują uszkodzenia linii energetycznych. Chcąc, nie chcąc wracamy do czasów zanim Edison wynalazł żarówkę. Zmuszeni jesteśmy wtedy sięgnąć po tradycyjne źródła światła. Tak więc dopóki nie pochowamy wszystkich kabli energetycznych w ziemi lub nie nauczymy się przesyłać energii elektrycznej inaczej niż w tradycyjny sposób, tak długo świece i świeczniki będą spełniały nie tylko funkcje dekoracyjne ale również użytkowe.

Szeroka kolekcja tradycyjnych i nowoczesnych metalowych świeczników na każdą okazję

Proponujemy różnorodne świeczniki metalowe począwszy od tych małych, smukłych na cieniutkich nóżkach na popularne świeczki typu T-light a skończywszy na metrowych świecznikach do świec w kształcie kuli lub walca.

Metalowe świeczniki lichtarzowe na wysokie pojedyncze świece

Istnieje cała kolekcja metalowych niklowanych świeczników na pojedyncze świece jak również rozbudowane, trójramienne i pięcioramienne kandelabry o stylizowanych kształtach chętnie wykorzystywane do wystroju weselnych stołów. Są też świeczniki latarenki z metalową nóżką zwieńczone dwubarwnym, szklanym, cylindrycznym kielichem, który w dolnej części pokryty jest pajęczyną pęknięć. Proszę się jednak nie obawiać bo te pęknięcia stworzono celowo by osiągnąć spektakularny efekt wizualny spotęgowany przy zapalonej świeczce.   

Świecznik szklany na metalowej nóżce przypominający kielich Świateczne Kandelabr
Osobną grupę stanowią ażurowe metalowe świeczniki w kształcie walca przeznaczone do umieszczenia w środku małego podgrzewacza. Światło świecy przechodzące przez liczne, drobne otworki układające się z resztą w konkretne wzory, daje wyjątkowe refleksy na ścianie lub na przedmiotach znajdujących się w pobliżu.

Ażurowy Metalowe patery i świece utrzymane w tym samym stylu Nastrojowe refleksy świetlne na 'toczonych' metalowych świecznikach
Szczególną uwagę zwraca jednak kolekcja czarnych matowych świeczników z metalu prezentujących się niezwykle dostojnie, szczególnie w nowocześnie urządzonych wnętrzach utrzymanych w modnych ostatnio szarościach.

Eleganckie metalowe świeczniki malowane na głęboki czarny mat Klasyczne metalowe, niklowane świeczniki o stabilnych podstawach Czarne metalowe świeczniki - szczyt elegancji
W odrębnych kategoriach znajdziesz również oryginalne świeczniki wykonane z drewna oraz świeczniki ceramiczne.

pixel