Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dostawy lamp podłogowych

Kto płaci za dostawę wysokich lamp podłogowych i kiedy jest ona bezpłatna.

 

W związku z nagminnym przenoszeniem odpowiedzialności za uszkodzenia w transporcie przez firmy kurierskie na wysyłającego lub odbierającego towar zmuszeni jesteśmy do zmodyfikowania polityki w zakresie pakowania towarów i kosztów przesyłek.
Standardowo oferujemy bezpłatne przesyłki w kartonach przy zamówieniach powyżej 300,- PLN netto.
Niektóre duże lampy, szczególnie ceramiczne, dla bezpieczeństwa transportu wymagają jednak wysyłki na palecie. Opłaty za takie przesyłki są jednak drogie w stosunku do wysyłek kartonowych. Pokrywać będziemy w całości koszt takiego transportu dla zamówień powyżej 2000,- PLN netto. Dla zamówień poniżej 2000,- PLN netto proponujemy solidarne pokrycie kosztów wysyłki paletowej przy zachowaniu  zasady: im większa wartość zamówienia, tym mniejszy procent kosztów przypadnie na odbiorcę. Przy składaniu zamówienia, ale jeszcze przed jego sfinalizowaniem oprogramowanie sklepu wyliczy dokładne kwoty. Koszt bezzwrotnej palety po naszej stronie. Prosimy pamiętać, że dołożenie do takiego zamówienia jakichkolwiek innych produktów (niekoniecznie lamp) zwiększy jego wartość co spowoduje obniżenie kosztów ponoszonych przez Klienta. Uważamy to rozwiązanie za lepsze niż ukryte wliczanie kosztów transportu do ceny towaru.

Klient może nalegać na bezpłatną wysyłkę w kartonach ale w przypadku uszkodzenia towaru przez kuriera będziemy zmuszeni przeprowadzać całą procedurę począwszy od bardzo drobiazgowego protokołu, który trudny byłby do podważenia przez firmę kurierską. Pamiętać należy, iż podpisanie odbioru towaru przenosi automatycznie odpowiedzialność na odbierającego. Tylko w niewielkim procencie udaje się odzyskać odszkodowanie od firmy kurierskiej po ciągnących się tygodniami lub miesiącami sprawach.

pixel