Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie

Od 35 lat importujemy artykuły dekoracyjne i dekoracje sezonowe, a w obecnej formule działamy od 2004 roku.
W stałej ofercie posiadamy ponad tysiąc artykułów wystroju wnętrz dostępnych od ręki. Są to w dużej części wszelkiego rodzaju lampy, dodatki do mebli oraz dekoracje bożonarodzeniowe, głównie ozdoby na choinkę. 
Parę renomowanych marek powierzyło nam wyłączną dystrybucję swoich produktów: ENVY – nowoczesne ceramiczne lampy podłogowe, designerskie lampy stołowe, ekskluzywne lampy gabinetowe oraz lampki do sypialni, SCHEMA – ażurowe lampy wiszące, dekoracje „wyplatane” z drutu, NATURE’S GIFT – kompozycje sztucznych storczyków.
Oprócz wymienionych powyżej produktów oferujemy tekstylia domowe z bawełny do dekoracji stołu. Są to przede wszystkim obrusy na stół, bieżniki na ławę, wszelkiego rodzaju podkładki pod talerze i komplety bawełnianych serwetek. Do tych ostatnich dopasować można u nas wszelkiego rodzaju obrączki na serwetki.

Siedziba A-Z Decor w Nadarzynie koło Warszawy

Budynek A-Z Decor w Nadarzynie pod Warszawą

________________________________________________________________________________

Stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów mogących spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Nasi odbiorcy to renomowane salony meblowe, oświetleniowe, galerie, hotele i restauracje, sklepy oferujące artykuły do wyposażenia wnętrz oraz wybrane centra ogrodnicze i kwiaciarnie. Dystrybucję naszych artykułów prowadzi ponadto parę sklepów internetowych. Docenili nas również liczni klienci z szeregu krajów europejskich.
Osobną grupę odbiorców stanowią architekci i dekoratorzy wnętrz. Mogą oni nie tylko korzystać ze standardowej oferty ale również wpływać na tworzenie nowych wersji oferowanych przez nas produktów. Dotyczy to głównie ceramicznych lamp, których kolorystyka może być modyfikowana pod kątem aktualnych potrzeb związanych z realizacją konkretnego projektu.

Lampy stołowe z ceramicznymi korpusami  

Fragment wzorcowni w siedzibie A-Z Decor

________________________________________________________________________________

Dokonujemy szczególnie starannego wyboru oferowanych produktów kierując się ich znakomitą jakością i rozsądną ceną.
Nasz firmowy sklep internetowy jest jednym z najdłużej działających w kraju sklepem w branży wyposażenia wnętrz. Posiada opcję obsługi zarówno odbiorców indywidualnych jak i hurtowych. Najważniejsze jest jednak to, iż wirtualny sklep bazuje na realnym magazynie co oznacza iż Klient nie składa zamówień na towary, których być może nigdy nie dostanie albo czas oczekiwania na nie będzie bardzo odległy.  
Staramy się prezentować nasze kolekcje na targach oświetleniowych, artykułów dekoracyjnych, wystroju wnętrz oraz meblarskich aczkolwiek jesteśmy zdania, iż z różnych powodów targi te powoli tracą na znaczeniu i wielu poważnych dystrybutorów odchodzi od tego typu formy prezentacji swoich ofert.    

Ekspozycja A-Z Decor na targach meblarskch w Ostródzie

Ekspozycja lamp dekoracyjnych i ceramiki ozdobnej na stoisku A-Z Decor w Ostródzie 

Stoisko A-Z Decor na targach Światło w Warszawie

Szare lampy z kolekcji PERLA na targach oświetleniowych 

 

pixel