Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Tekstylia domowe

( ilość produktów: 37 )

Bawełniane tekstylia domowe - z nami udekorujesz każdy stół

 

Barwne tekstylia do domu

 

Nie trzeba nikogo przekonywać jak duże znaczenie ma zastosowanie właściwych i adekwatnych do okazji tekstyliów domowych do dekoracji stołu. Innego rodzaju tekstylia użyjemy gdy zapraszamy do domu przyjaciół na przysłowiową kawę, inne gdy szykować będziemy wigilijną kolację w rodzinnym gronie.
Nasze tekstylia domowe pochodzą z Indii, z regionu gdzie tradycje uprawy bawełny sięgają starożytności i gdzie od niepamiętnych czasów wytwarza się najlepsze tego typu wyroby a techniki przędzenia, barwienia i suszenia przekazywane są z pokolenia na pokolenie.
Proponujemy wysokiej jakości tekstylia domowe ze 100 % o odpowiednio dobranej gramaturze bawełny, ona to bowiem odpowiada za to jak obrus czy podkładki układać się będą na stole. Gramatura jest też wyznacznikiem ceny bo jak się łatwo domyśleć niższa gramatura wyrobu to niższa jego wartość.
Wśród oferowanych tekstyliów domowych znajdziesz jednobarwne serwetki, bieżniki na stół, różnego rodzaju podkładki bawełniane, oraz duże, nawet 3-metrowe obrusy.
Na elegancko nakrytym stole nie może też zabraknąć serwetników, które albo są elementami oferowanych kompletów albo znaleźć je można osobno w kategorii Dekoracje stołu / Obrączki na serwetki. Polecamy proste, nowoczesne wzornictwo.

pixel