Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Wazony drewniane

( ilość produktów: 12 )

Wazony drewniane wytoczone z egzotycznego drewna mango

 

Wazony drewniane we wzorcowni A-Z Decor w Nadarzynie koło Warszawy

Okrągłe

Drzewa mango uprawiane są od przynajmniej 4000 lat. Znane są głównie z soczystych owoców. Gdy jednak drzewa przestaną już je rodzić, drewno mango pozyskiwane zostaje do produkcji mebli i wyrobów rzemiosła artystycznego dzięki twardości i wyjątkowo ciekawemu rysunkowi słojów. 

W sklepie internetowym A-Z Decor polecamy dekoracyjne wazony drewniane z Tajlandii - państwa o głębokich tradycjach w produkcji oryginalnych artykułów dekoracyjnych. Polecamy je do sztucznych kwiatów, bukietów i suszonych roślin. Wysokie wazony mają nieco ponad 50 cm.

Wazon z tulipanami Wazony prostokątne Wazon z trawami
Drewniane wazony toczone są ze specjalnie selekcjonowanych kawałków drewna mango, pozbawionych sęków i wewnętrznych naprężeń. Do produkcji wazonów drewnianych wykorzystywane jest drewno, które przeszło parę cykli suszenia dzięki czemu gotowe wyroby nie są podatne na rozsychanie i pękanie.

Klasyczny wazon Kolekcja wazonów Spiralne dekoracje  
Oferujemy również wazony dekoracyjne o kwadratowej lub prostokątnej podstawie. W wazonach drewnianych świetnie prezentują się nasze kwiaty sztuczne wykonane z naturalnych elementów roślinnych.

Grupa wazonów Klasyczne wazony Toczone wazony Kanciaste wazony

Ekspozycja wazonów Nowoczesne wazony Wazony z ponsecją
Jeżeli ilość prezentowanych poniżej modeli wazonów drewnianych nie pozwala Ci dokonać ostatecznego wyboru to zachęcamy do zapoznania się z czterokrotnie większą ofertą w naszym drugim sklepie internetowym https://a-z-decor.eu 
Oprócz wazonów z drewna w naszych sklepach internetowych prezentujemy inne wyroby z drewna – między innymi świeczniki drewniane, patery i misy.

pixel