Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Misy ozdobne

( ilość produktów: 4 )

Misy to nie tylko naczynia kuchenne. To ozdoba wnętrza.

 

Komplet praktycznych mis ceramicznych

 

Te okrągłe i głębokie naczynia służyły od dawna do podawania lub przechowywania różnego rodzaju artykułów spożywczych. Nadal podajemy w nich owoce, sałatki czy też bakalie. Jednak coraz częściej misy przejmują funkcję dekoracyjną, stają się elementami wyposażenia wnętrz. W misach służących do ozdoby chętnie umieszczamy na przykład różnego rodzaju egzotyczne suszki, oryginalnie wyglądające orzechy, tropikalne owoce lub inne dowolne przedmioty o charakterze dekoracyjnym.

 

Glazurowana misa ozdobna w kolorze ecri

 

Najbardziej powszechne i praktyczne pozostają misy ceramiczne glazurowane lub po prostu wypalane ze specjalnych glinek. Pomysłowość projektantów i producentów w wytwarzaniu atrakcyjnych modeli nie zna tutaj granic.
Inna grupa mis ozdobnych to misy drewniane wytoczone zazwyczaj z jednego kawałka drewna. Tu również spotkamy się z nieograniczoną ilością technik zdobniczych. Mamy jednak wrażanie iż popyt na misy drewniane powoli słabnie dlatego też nie uzupełniamy już zapasów magazynowych. Ostanie egzemplarze do nabycia w naszym drugim sklepie www.a-z-decor.eu

Niezwykle szczególne misy ozdobne przygotowane zostały przez naszego dostawcę lamp marki SCHEMA. Mamy tu na myśli wyjątkowo dekoracyjne misy „wyplatane” z drutu, polecane do nowoczesnych wystrojów. Przedmioty te są chętnie wykorzystywane przez dekoratorów wnętrz chcących zadowolić wymagających klientów.
Ostatnia grupa mis ozdobnych wykonana została z kolorowego szkła i stanowi część większej kolekcji artykułów ze szkła prezentowanych w kategorii Dekoracje domu.

pixel