Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kwiaty dekoracyjne

( ilość produktów: 28 )

Gałązki kwiatowe i pojedyncze kwiaty dekoracyjne jakich jeszcze nie widziałeś

My też nie jesteśmy zwolennikami kwiatów sztucznych z poliestru dlatego specjalnie unikamy używania frazy ‘kwiaty sztuczne’ bo przynajmniej nam i podejrzewamy, że również wielu z Was źle się ona kojarzy. 

Kwiaty dekoracyjne

Prezentowane kwiaty dekoracyjne wykonane są z roślin wodnych o nazwie 'Solar Plants' rosnących w naturalnym środowisku na tropikalnych polach ryżowych. Nie próbujemy szukać polskiego tłumaczenia tej nazwy bo takie rośliny nie są znane w naszym klimacie. To takie wysokie na dwa metry tyczki o pięknym jasno kremowym kolorze. 

Przy żniwach zamiast kombajnów używa się łodzi a tzw. ‘zespół żniwny’ to po prostu maczety. Rośliny te po ścięciu są suszone na słońcu przez 3-4 dni. Podsuszone łodygi tnie się najpierw na drobne elementy a potem przy pomocy bardzo ostrych noży uzyskuje surowiec przypominający nieco nasz fornir. Z niego wykwalifikowani pracownicy ręcznie formułują główki kwiatów. Często płatki wzmacniane są cieniutkimi drucikami podklejanymi od spodu co sprawia wrażenie naturalnych żyłek. Te druciki po przyłożeniu do łodygi mocowane są za pomocą specjalnych kolorystycznie dobranych taśm. Dla uzyskania konkretnej barwy kwiatowych główek stosuje się naturalne ekologiczne, roślinne barwniki. Pręciki kwiatów imitowane są za pomocą spreparowanych traw. Całość wygląda wręcz niewiarygodnie szczególnie gdy uzmysłowimy sobie co było wyjściowym surowcem.

Główka sztucznego purpurowego hibiskusa Sztuczny kwiat magnolii w kolorze fioletowym Główka kwiatowa rozwiniętej sztucznej róży


Kwiaty dekoracyjne wykonane tą techniką cieszą się ogromnym powodzeniem u naszych zachodnich sąsiadów. W Polsce dzięki A-Z Decor zyskują też coraz więcej zwolenników.
Zatrzymaj się chwilę nad tą ofertą i spójrz na zdjęcia pokazujące szczegóły tych rewelacyjnych kwiatów.

Główki sztucznych dekracyjnych kwiatów


Proponujemy duże pojedyncze kwiaty jak również całe gałązki kwiatowe nawet powyżej jednego metra wysokości. Świetnie prezentują się w oferowanych przez nas wazonach z drewna mango.
Zajrzyj jeszcze do naszego drugiego sklepu internetowego gdzie znajdziesz kolejne wzory ale niestety, już nie w hurtowych ilościach.

pixel