Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Bieżniki na stół

( ilość produktów: 9 )

Poniżej pokazujemy prążkowane bieżniki na stół z najnowszej kolekcji. Dla podkreślenia dominującego koloru zastosowano unikalną metodę tkania.

Ten 'łowicki pasiak' to kolekcja kolorowych bieżników na ławę

Wszystkie oferowane przez nas tekstylia domowe, w tym bieżniki na stół, wykonane są ze stuprocentowej, wygrzanej na słońcu indyjskiej bawełny. Szczególnie zwracamy uwagę na niespotykane dotąd na rynku bieżniki prążkowane z wyrazistymi, specjalnie tkanymi pasami, w których dominujący kolor zdecydowanie się wyróżnia. Stworzyliśmy cztery wersje kolorystyczne: czerwoną, miodową, zieloną i fioletową. Każdy z tych bieżników posiada również stosunkowo szeroki pasek szary i nieco węższy pasek jasno szary. Pozostałe pasy to melanż wymienionych wcześniej kolorów. Dostępne w sklepie jednokolorowe serwetki i obrusy bawełniane z łatwością dopasujemy do tych bieżników. Łączy je właśnie wspomniany dominujący kolor występujący w bieżnikach.

Prążkowany, bawełnany bieżnik na stłó w czerwono szare pasy Bawełniany bieżnik na stół z dominującym miodowym kolorem Wielkanocny zielony kolor w bawełnianym bieżniku na stół Filet przeplatany z odcieniami szarości w bawełnianym bieżniku na ławę

Kolejną grupę, tym razem gładkich bieżników zaprojektowano używając kombinacji trzech zbliżonych do siebie kolorów, z których zawsze wyróżnia się ten najciemniejszy. Dwa pozostałe są nieco jaśniejsze ale należą do tej samej palety. Każdy bieżnik posiada łącznie sześć pasów o identycznej szerokości. Przygotowaliśmy wersję bordowo czerwoną, beżowo brązową i fioletową.

Szeroki bawełniany czerwono bordowy podwójny bieżnik na stół Cepłe beżwe i brązowe pasy w bawełnianym bieżniku na ławę Dwustronny bawełniany bieżnik na ławę z paletą filetowych pasów

Trzecia grupa bieżników jest jednokolorowa ale ma za to po pięć pasów dekoracyjnej mereżki. Podobną mereżkę stosujemy również w obrusach na stół. W tej grupie bieżników występują cztery kolory: beżowy, jasno zielony, biały ale w takiej złamanej bieli oraz miodowy. 

Dekoracyjna mereżka w beżowym bawełnianym bieżniku na ławę Bieżnik na ławę z mereżką w jasno zielonej wielkanocnej tonacji  Bawełniany dwustronny bieżnik na stół z mereżką w kolorze złamanej bieli

Warto zwrócić uwagę, iż niektóre bieżniki na stół, z uwagi na występujące wersje kolorystyczne można będzie wykorzystać do dekoracji bożonarodzeniowych lub wielkanocnych. Druga ważna uwaga, a właściwie zaleta naszych bieżników, to możliwość użytkowania ich na obydwie strony. 

Na koniec pragniemy podkreślić iż nie ulegamy pokusie zmniejszania gramatury wyrobów w celu zredukowania ceny a co za tym idzie ich jakości. Dzięki temu bieżniki mają optymalną sztywność i dobrze przylegają do powierzchni blatu ławy lub stołu co z resztą można łatwo ocenić oglądając załączone zdjęcia.

pixel