Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

KOLEKCJE TOWARÓW

Co z czym połączyć aby nie było ‘zgrzytu’


Aby umożliwić wyszukiwanie towarów należących do tej samej kolekcji (np. wykonanych tą samą techniką, o tym samym kształcie lub w tym samym kolorze) pogrupowaliśmy je w tzw. serie. Zobaczysz je otwierając kolejne kaskadowe podmenu.

Możesz też wejść na kartę towaru, na której czasami pod zdjęciem zauważysz napis Seria. Będzie to oznaczało, iż dany towar został przypisany do serii o uwidocznionej nazwie. Wystarczy wtedy kliknąć w aktywną nazwę serii aby zobaczyć wszystkie produkty, które do niej przypisaliśmy. W ten sposób chcemy ułatwić Ci nawigację w sklepie i zapoznać Cię z całą grupą podobnych naszym zdaniem artykułów. 

Poniższe zdjęcie to przykład wyjątkowo szerokiej kolekcji obejmującej wybrane artykuły z wielu kategorii towarowych. Przedstawia ono wyspę, na której zgrupowaliśmy towary z dominującym złotym kolorem. Zdjęcie pochodzi z naszej ekspozycji na Targach Meblowych w Ostródzie.

 

Artykuły dekoracyjne - wazony ceramiczne, lampy stołowe, patery, świece i świeczniki. Szeroka kolekcja utrzymana w dominującym złotym kolorze z domieszką czerni.


Takie serie można by tworzyć na wiele różnych sposobów ale nie jest naszym celem proponować Ci ich niezliczoną ilość bo moglibyśmy je zestawiać pod dowolnym kątem, jak wspomnieliśmy na wstępie tego artykułu.
Gdy będziesz potrzebować konkretnego rozwiązania czy też porady po prostu napisz do nas. Posiadamy we wzorcowni dziesiątki artykułów, które nie są pokazane w tym sklepie a które mogą okazać się trafionym dodatkiem czy też uzupełnieniem Twojego wyboru. A może mieszkasz blisko siedziby naszej firmy. Nie jesteśmy firmą wirtualną, która ma tylko skrzynkę mailową, telefon na kartę i adres zarejestrowany na babcię. Zapraszamy do Galerii Oświetlenia i Dekoracji Wnętrz w Nadarzynie – kilkanaście minut jazdy z Centrum Warszawy.
Wpadnij i sam poszperaj w naszym ‘inwentarzu’. Przejrzyj katalogi reprezentowanych przez nas marek, wzorniki kolorów, próbki materiałów. Stwórz przy naszej pomocy własną wymarzoną lampę a my w krótkim czasie Ci ją dostarczymy.

pixel