Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pudełka drewniane

( ilość produktów: 34 )

Sprawdź zawartość drewnianych pudełek! W pustych umieść oryginalny prezent!

 

Inkrustowane pudełka drewniane na drobną biżuterię

 

Można powiedzieć, że obok ceramiki drewno to nasza specjalność, stąd tak dużo w naszym sklepie internetowym wszelkiego rodzaju wyrobów z drewna a w tym drewnianych pudełek na drobne przedmioty, dla kolekcjonerów, dla smakoszy i o dowolnym zastosowaniu.
Zacznijmy od eleganckich pojemników na lód i na trunki wymagających serwowania w stanie schłodzonym. Wykonane są ręcznie ze szlachetnego drewna mango. Wkłady to wysokogatunkowa stal nierdzewna. Polecamy je jako oryginalny prezent dla mężczyzny.
Okrągłe pudełka drewniane wytoczone są również z wysuszonego i sezonowanego drewna mango. Do wyboru kolekcje z metalem i z ręcznie wykonanymi zdobieniami. Wszystkie będące dziełem wykwalifikowanych rzemieślników z Tajlandii – kraju o najbogatszych tradycjach związanych z obróbką drewna.

 Zapomnianą grę w domino odświeżysz dzięki naszym drewnianym pudełkom z kośćmi  Karty do gry Kostki do gry

Ponadto kolekcja drewnianych pudełek z drewna różanego zawierających karty, domino lub kości do gry. Kolekcje praktycznych drewnianych pudełek z przeznaczeniem na biżuterię lub inne drobiazgi. Wszystkie inkrustowane metalem w wersji złotej lub srebrnej. Rewelacyjnie niskie ceny.

pixel