Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

ENVY Lighting

Designerskie markowe lampy ENVY - rozświetl swoje życie

ENVY to Wspólnotowy znak towarowy, który został zarejestrowany na początku 2010 roku. Lampy ENVY (głównie o ceramicznych podstawach) dystrybuowane są w ponad 30-tu krajach na całym świecie.
To dla nas zaszczyt być wyłącznym przedstawicielem marki ENVY na terenie Polski. Z właścicielem marki ENVY współpracujemy już od marca 2010 roku wprowadzając co roku na nasz rynek dziesiątki kolekcji tych oryginalnych lamp. Wyróżniają się one znakomitą jakością komponentów pochodzących w 100 procentach z Europy oraz nowoczesnym, innowacyjnym wzornictwem.
Dużą część lamp z liczącej kilkaset pozycji kolekcji zamówisz w naszym sklepie internetowym z natychmiastową dostawą. Szukaj ich przede wszystkim w kategoriach: lampy podłogowe, lampy stołowe lub lampki nocne. 

Najmniejsza lampka nocna TWISS z czarną podstawą i białym abażurem. Wysoka lampa podłogowa TWISS to jeden z najpopularniejszych modeli stworzonych przez naszego partnera ENVY z Portugalii Co roku projektanci ENVY proponują kolejne wersje kolorystyczne tej ciekawej lampy na komodę W kolekcji DIAMS znajdziemy, oprócz widocznej lampy podłogowej i stołowej, jeszcze małą lampkę nocną z dwoma ceramicznymi elementami.  

Jeżeli jednak wybrany model nie jest aktualnie dostępny, nie zrażaj się, być może czeka w magazynie naszego partnera w Portugalii i będziemy w stanie szybko go sprowadzić. Zachęcamy do kontaktu.

Ponadto szereg lamp znajdziesz w kategorii LAMPY ENVY zawierającym dziesiątki aranżowanych zdjęć.
Zarejestruj się w naszym sklepie włączając opcję mailingu by czasami otrzymać informację o nowych modelach tych innowacyjnych lamp lub wyprzedażach modeli wychodzących z produkcji. Czasami bardzo żałujemy, iż pewne lampy nie będą więcej dostępne mimo, iż zaliczamy je do grupy bestseller’ów. Jest to jednak naturalny proces spowodowany „robieniem miejsca” pod nowe pozycje lub spadkiem ich sprzedaży na rynkach francuskim i angielskim, gdzie marka ENVY ze zrozumiałych względów osiąga nieco wyższe obroty niż na rynku polskim. W 2024 roku ENVY powraca do wycofanych wcześniej z oferty tzw. akcesoriów (statuetki, wazony i świeczniki ceramiczne). W najbliższym czasie pokażemy je na stronie, tym bardziej że są rozszerzeniem niektórych modeli lamp. 

pixel