Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

AŻUROWE LAMPY SUFITOWE I PRZEDMIOTY Z METALU

2012-11-12
AŻUROWE LAMPY SUFITOWE I PRZEDMIOTY Z METALU

 

Oryginalne lampy sufitowe 'plecione' z metalowych drucików

 

Ażurowe lampy sufitowe, finezyjnie wykonane z metalowych drucików. Między innymi dobrze rozpoznawalne modele takich lamp jak OPIUM, TIBET czy EMPEROR ale również rewelacyjny nowy model lampy sufitowej CELLANA, którą przygotowaliśmy od razu w trzech wersjach kolorystycznych.
Nie bez powodu w tytule używamy słowa oryginalne w odróżnieniu od paru podróbek, które pokazały się na rynku wkrótce po wprowadzeniu przez naszego dostawcę pierwotnych modeli. Wprawne oko szybko wychwyci różnice w ich wykonaniu, które jak zwykle sprowadzają się do zachowania ogólnego kształtu przy szukaniu oszczędności w produkcji.
Większość lamp sufitowych proponujemy w paru wersjach kolorystycznych, jednak świetnie będą się prezentować wisząc po dwie lub trzy obok siebie w tym samym kolorze. Polecamy na przykład zawiesić je nad barkiem, gdzie rzucą mocniejsze światło w dół i nastrojowo rozświetlą otoczenie.
Uzupełnieniem tej kolekcji lamp sufitowych są lampy stojące wykonane w podobny sposób. Mamy tu na myśli lampę NOSTALGIA, która doczekała się trzech różnych wysokości, z których najwyższa ma 150 cm.  
Ponadto oryginalne przedmioty: stylizowana metalowa misa i głęboki metalowy wazon, który służyć może również jako osłonka na doniczkę lub pojemnik do umieszczenia w środku dużej dekoracyjnej świecy. Jest też wiszący ażurowy świecznik ze szklanym naczyniem na T-light.   

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2012
pixel