Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

CERAMICZNE LAMPY PODŁOGOWE

2013-08-13
CERAMICZNE LAMPY PODŁOGOWE


Kula + prostopadłościan + walec = hit sprzedażowyWysokie, podłogowe lampy z ceramicznymi kulami to hit ostatniej edycji targów Home Decor w Poznaniu. Mimo ceny przekraczającej tysiąc złotych nie brakowało chętnych do złożenia zamówień.
Od pewnego dłuższego czasu lansujemy szereg artykułów, w których wykorzystywane są najprostsze bryły geometryczne. Z pewnością należy do nich kula. W naszym asortymencie znalazły się już świece w kształcie kuli, kuliste ceramiczne świeczniki, kule ozdobne z drewna i metalu, kuliste wazony ceramiczne i parę modeli lamp stołowych i lampek nocnych, których podstawy zawierają elementy kuliste.

Nowoczesna lamp podłogowa i lampa na komodę we wzorcowni A-Z Decor w Nadarzynie koło Warszawy

Tym razem wykorzystaliśmy duże ceramiczne kule o średnicy 20 cm w ilości 6-ciu sztuk, nasadzonych pionowo na metalowy pręt. Tworzą one w ten sposób korpus lampy ustawiony dodatkowo na drewnianym prostopadłościennym postumencie, lakierowanym na ten sam kolor co kule. Podkreślamy jeszcze raz: postument wykonany jest z drewnianego klocka co ma generalne znaczenie jeżeli chodzi o stabilność i wytrzymałość całej konstrukcji, również w momencie niespodziewanego spotkania ze szczotką odkurzacza. Całość zwieńczona została prostym perkalowym cylindrycznym abażurem o średnicy 50 cm, przy całkowitej wysokości lampy 170 cm.

Lampa występuje w dwóch wersjach wykończenia: błyszcząca glazura oraz glazura opalizująca. Proponujemy również nieco mniejsze lampy gabinetowe wykonane przy użyciu identycznych pod względem kształtu elementów. Klient ma możliwość zamówienia tych lamp podłogowych i stołowych również w innych kolorach.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2013
pixel