Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

CERAMIKA OZDOBNA W MOCNYCH BARWACH

2012-01-30
CERAMIKA OZDOBNA W MOCNYCH BARWACH

 

Ceramiczne ozdobne formy o zdecydowanych barwach

 

Prezentujemy nowe kolekcje ceramiki ozdobnej w porywającej kolorystyce: soczysty orange, dzika limonka, ametystowy fiolet, meksykańska czerwień, weneckie złoto.
Blisko 30 zupełnie nowych artykułów. Największą grupę stanowią za praktyczne ceramiczne wazony. Zwróciliśmy uwagę na stosunkowo szerokie szyjki, dzięki którym umieścić można będzie w nich spory kwiatowy bukiet.
Ponadto paterki z ceramiki, które można wykorzystać jako podstawki pod świece. Nie mogło również zabraknąć kulistych, ceramicznych świeczników na T-lighty.
Wszystkie artykuły zabezpieczone są od spodu gumowanymi okrągłymi podkładkami, które z jednej strony zabezpieczą produkt przed przypadkowym ześlizgnięciem się na przykład z granitowej powierzchni a z drugiej strony zabezpieczą każdą powierzchnię przed porysowaniem. 

Dekoracyjny wazon z ciekawym przejściem kolorów z jasnego do ciemnego złota Ceramiczny dekor przypominający pingwina z czerwonym brzuszkiem i  czarnym grzbietem  Fioletowo ametystowy ceramiczny wazon o oryginalnym kształcie ze słoniową nogą

Większość ozdobnych ceramicznych artykułów wykończona została lakierami z metalizowanym efektem. Warto przyjrzeć się technice nakładania kolorów na poszczególne artykuły. Widać to będzie dokładniej gdy sięgniemy do znacznie większych zdjęć produktowych. Zdradzimy jedynie, że nie jest to zwykła glazura. Uzyskano ciekawy efekt cieniowania, przejścia kolorów i wspomniany metaliczny połysk. 

Ceramiczny świecznik na T-light z limonkowej kolekcji Dekoracyjny ceramiczny wazon w kolorze jasnej limonki W kolorze limonki mamy również kwadratową paterkę z przeznaczeniem na podstawkę pod świecę


Spójrzmy jeszcze na parę dekoracyjnych artykułów utrzymanych w modnym kolorze ametystu oraz różu.

Świecznik w kształcie kuli Wazon ceramiczny przypominający dysk w kolorze amytystowym Podstawka pod świece lub paterka na cukierki w kształcie kwadratu

  Już wkrótce rozszerzymy te kolekcje ceramiki ozdobnej o nowe formy i kolory. Śledźcie nasze news'y i blog.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2012

Polecane

pixel