Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

CHARMY – NAJBARDZIEJ CZARUJĄCA LAMPA GABINETOWA

2016-03-01
CHARMY – NAJBARDZIEJ CZARUJĄCA LAMPA GABINETOWA

Czym przyciąga nasz wzrok? Smukłością sylwetki, idealnymi proporcjami, delikatnym błyskiem?Wnikliwe oko zarejestruje Białą Damę - drugoplanową ‘bohaterkę’ często wyświetlanych spotów reklamowych. Jak trafiła do telewizji opowiemy Ci gdy znajdzie się w Twoim wnętrzu i ozdobi Twoje biurko lub komodę.
Jak każda z naszych lamp, również lampa stołowa CHARMY ma swoją historię. Ta smukła i wysoka na 81 cm lampa pierwotnie została stworzona w czarnej i perłowo szarej wersji kolorystycznej. Na początku 2015 roku wprowadziliśmy wersję białą i właśnie ona zwróciła uwagę kreatorów mody i specjalistów od reklamy i marketingu. Niewielkie chromowane elementy zastosowane pomiędzy drewnianą, lakierowaną na biało stabilną podstawą i glazurowanym korpusem oraz chromowana okrągła płytka i oprawka żarówki w jej górnej części nadały całej lampie niepowtarzalnej elegancji. Czy możemy sobie wyobrazić lampę CHARMY bez tej małej kuleczki oddzielającej ,odwrócony do góry nogami, stożkowaty korpus od abażuru?
Dekoracyjny pierścień w czarnej lampie stołowej CHARMY Biała lakierowana podstawa w lampie do apartamentu CHARMY Czarna kulka w lampie stołowej CHARMY
Na początku 2016 roku pojawiła się kolejna, równie przyciągająca wzrok czarna wersja lampy gabinetowej CHARMY, tym razem ze złotymi dodatkami. Ciekawi jesteśmy, która wersja kolorystyczna lampy CHARMY jest Twoim faworytem.
Perłowo szara lampa gabinetowa CHARMY  Czarna wersja lampy stołowej CHARMY Czarna lampa gabinetowa CHARMY ze złotymi dekoracjami

Wybierz ją i nadaj swojemu wnętrzu odrobinę elegancji i nowoczesnego wyglądu.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2016

Polecane

pixel