Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

CO JEST POTRZEBNE ABY POWSTAŁA ŚWIECA OZDOBNA?

2013-06-07
CO JEST POTRZEBNE ABY POWSTAŁA ŚWIECA OZDOBNA?


Sama parafina i knot świecy nie czynią, choć niektórzy tak uważają.


Świeca to stosunkowo prosty wyrób. Wystarczy forma, do której wlejemy rozgrzaną parafinę lub wosk, jakiś barwnik, kawałek knota i gotowe. A jednak aby uzyskać wyrób najwyższej jakości potrzebne są atestowane surowce, precyzyjnie wykonane formy, doświadczeni producenci i ten artystyczny zmysł.
Przykładem jest pokazana na zdjęciu świeca ozdobna na bazie kuli. Prosty pomysł sprawił, że stała się bestsellerem. Patrząc na tą świecę widzimy babcię siedzącą głęboko w fotelu i robiącą na drutach sweterek dla swojej wnuczki z kłębka włóczki turlającej się po podłodze lub w koszyku u babcinych stóp.
Przy produkcji świec ważna jest również powtarzalność kolorów, aby świeca wyprodukowana miesiąc temu była identyczna z tą, która właśnie schodzi z produkcji.
Klienci lubią kupować kolekcje ale nie zawsze zrobią to za jednym razem. Co będzie gdy przyjdą właśnie za miesiąc a nieco większy kłębek włóczki będzie w nieco innym kolorze?
Proponujemy świece ozdobne, które łatwo mogą stać się jednym z elementów większej kolekcji. Tak je dobieramy aby pasowały do innych artykułów dekoracyjnych - świecznika, podstawki na świece czy też lampy, wazonu, misy lub patery, obok których przyjdzie im stać.

Dekoracyjne świece lakierowane na czerwono. W głębi ceramiczne wazony w intensywnej czerwonej barwie.

Chcemy aby świeca wypalała się równomiernie, aby nie kapała i nie kopciła, aby nie zdeformowała się pod własnym ciężarem stojąc w ciepłym pomieszczeniu. Jeżeli Twoje wymagania są zbieżne z tym o czym piszemy powyżej to wypróbuj nasze świece.


Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2013
pixel