Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

DEKORACJE DO DOMU INNE NIŻ WSZĘDZIE

2016-08-20
DEKORACJE DO DOMU INNE NIŻ WSZĘDZIE

Wszędzie te same dekoracje do domu, ale niekoniecznie u Ciebie!Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę. W dobie globalizacji już coraz mniej takich miejsc gdzie można znaleźć nietuzinkowe artykuły dekoracyjne.
Pewnie mało kto zastanawia się jakimi prawami rządzi się dziś produkcja i handel bo wszyscy mamy wrażenie, że wszystkiego jest pod dostatkiem. Tymczasem managerom wielkich korporacji przyświeca praktycznie tylko jeden cel: jak obniżyć cenę na artykuły mogące stanowić przytaczane tu dekoracje do domu by zmaksymalizować zysk? Dla wielu importerów i kupców z wielkich sieci handlowych odpowiedź jest prosta. Zamówić u producenta jak największą ilość tego samego produktu i wykonać go z jak najtańszych surowców a potem rozrzucić go po jak największej liczbie punktów sprzedaży (czytaj marketów, hurtowni i sklepów sieciowych).
Zanim podejmiesz decyzję o zakupie czegokolwiek zadaj sobie pytanie czy chcesz otaczać się tymi samymi produktami co Kowalski. Jeżeli odpowiedź będzie negatywna to zapoznaj się z naszą ofertą dekoracji do domu, biura, gabinetu kosmetycznego, hotelu czy restauracji.
Jako importer docieramy do wielu producentów na całym świecie i wyszukujemy atrakcyjne naszym zdaniem artykuły dekoracyjne. Zazwyczaj fabryki, w których lokujemy zamówienia są za małe aby zostać dostawcą wspomnianych potentatów ale za to często wyjątkowo elastyczne, innowacyjne i oferujące przyjazne warunki współpracy.

Wazon z ceramiczną misą Kompozycja tajlandzkich stroczyków Ekskluzywna taca śniadaniowa

Lampa do sypialni LUNA - ciekawe zestawienie struktur powierzchni Lampa stołowa MARIZA o klasycznej podstawie. Proponujemy drugą wersję tej lampy z czarnym abażurem.  Złota lampa stołowa LUCIA - występuje również w innych kolorach

Wysoki wazon ceramiczny do salonu z masą perłową Świece z kolekcji Fiorentino Półkolisty stojak na wino


Wiadomość z ostatniej chwili. Prezentowany na zdjęciu oryginalny stojak na wino właśnie się skończył i nic na to nie poradzimy. Trzeba było nie zwlekać z jego zakupem.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2016
pixel