Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

DREWNIANE RAMKI DO ZDJĘĆ I INNE BESTSELLERY

2010-03-23
DREWNIANE RAMKI DO ZDJĘĆ I INNE BESTSELLERY


Klasyczne ramki do zdjęć – za 10 lat też będą modne !


Twoje zdjęcie zasługuje na szczególną oprawę! Czy możemy sobie wyobrazić dom, w którym nie ma choć jednej ramki ze zdjęciem bliskiej osoby. A może jest to Twoja fotografia ślubna lub zdjęcie z komunii Twojego dziecka?
Dziś ramkę na zdjęcie kupisz niemal wszędzie. Dominują proste ramki do zdjęć wykonane z plastiku lub najpospolitszego gatunku drewna. Liczy się masowa produkcja i jak najniższa cena ale czy Twoje zdjęcie nie zasługuje na bardziej szlachetną oprawę?
Jeżeli dojdziesz do takiego wniosku to zapoznaj się z naszą ofertą. Większość ramek do zdjęć wykonana jest z drewna fikusa. Od razu można rozpoznać można solidną stolarską robotę – łączenie boków na kliny, stabilne, trwałe podparcie, opcjonalny zaczep do powieszenia ramki na ścianie. Niektóre ramki do zdjęć są ręcznie dekorowane. Mogą to być metalowe, ozdobne wstawki lub ręcznie rzeźbione motywy. Będą doskonale harmonizować drewnianymi meblami w eleganckim salonie lub firmowym gabinecie.
Potrzebujesz oprawić jakieś bardzo duże zdjęcie? Nie ma problemu. Posiadamy ramki do dużych zdjęć o formacie 20x25 cm.
W ostatniej dostawie pojawiły się ponadto długo oczekiwane praktyczne tace na łóżko, drewniane podkładki na stół, coś dla smakoszy win oraz inne bestseller'y z galanterii drewnianej do obejrzenia w naszym sklepie internetowym lub Galerii z dodatkami do wyposażenia wnętrz w Nadarzynie koło Warszawy.
Razem około 50 pozycji asortymentowych tworzących kilka osobnych kolekcji o ciemno-brązowym wykończeniu.


Pokaż więcej wpisów z Marzec 2010
pixel