Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

JAKIE LAMPY POWIESIĆ NAD STOŁEM W JADALNI ?

2016-04-28
JAKIE LAMPY POWIESIĆ NAD STOŁEM W JADALNI ?

Skorzystaj z bogatej oferty lamp wiszących marki PAULO COELHO.


W zasadzie to kształt stołu w jadalni determinuje co powinno nad nim zawisnąć. Zdecydowana większość stołów ma kształt prostokąta lub gdy ma jakieś zaokrąglenia to po prostu daje się wpisać w prostokąt. Powieszenie centralnie jednej lampy lub żyrandola jest oczywiście dopuszczalne ale lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie dwóch lub więcej punktów świetlnych.
Możemy oczywiście zamontować dwie takie same lampy wiszące, które proporcjonalnie rozświetliłyby dwie połówki stołu ale możemy też skorzystać z rozwiązań proponowanych przez firmę Paulo Coelho - renomowanego producenta dekoracyjnych lamp. Parę z nich pokazują umieszczone w tym artykule zdjęcia.
Dwa plisowane abażury połączone chromowaną belką w lampie wiszącej Loop Podwójny zwis LOOP w wersji czarnej z plisowanymi abażurami Dwa cylindryczne abażury w lampie wiszącej

Ciekawą propozycją do powieszenia nad stołem w jadalni wydają się być dwa białe abażury rozpięte na drewnianej belce z możliwością regulowania w określonym zakresie odstępu między nimi. Nie przywiązujmy się jednak do kolorystyki gdyż jesteśmy w stanie zaproponować praktycznie niezliczoną ilość różnych wariantów zmieniając wybarwienie elementów drewnianych, koloru elektrycznych przewodów i faktury materiałowych abażurów.
Innowacyjne rozwiązanie w podwójnej lampie wiszącej Arty Mate

Nie przywiązujmy się również do punktu na suficie, z którego wyprowadzone są przewody elektryczne. Jeżeli z jakiegoś powodu ten punkt nie wypada centralnie nad stołem to możemy wybrać rozwiązanie, w którym miejsce zawieszenia lampy nie jest tożsame z miejscem montowania rozetki.
Czerwone materiałowe abażury w lampie wiszącej Disco Zen
W tytule tego postu szukaliśmy najlepszego rozwiązania oświetlenia stołu w jadalni ale zaproponowane zwisy z powodzeniem sprawdzą się również nad podłużnym barkiem lub bilardowym stołem.
Akrylowe czasze lamp wiszących polecanych nad bilardowy stół
Podłużny plisowany abażur w oryginalnej lampie wiszącej

Więcej ciekawych propozycji znajdziesz w katalogach PAULO COELHO dostępnych na naszej stronie firmowej www.a-z-decor.com

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2016

Polecane

pixel