Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

LAMPKI NOCNE Z PORTUGALII

2010-05-14
LAMPKI NOCNE Z PORTUGALII
Dla wymagających klientów ważna informacja: lampki nocne Made in Europe


Polecamy ekskluzywne lampy do salonu rodem z Półwyspu Iberyjskiego jak również małe lampki nocne wykonywane często tą samą techniką a co najważniejsze z zastosowaniem identycznych komponentów. Mamy na myśli materiały na abażury, oprawki na żarówki w tym samych kolorze i dokładnie te same glazury na powierzchni ceramicznych elementów korpusu. Dzięki temu te lampy w razie potrzeby będą mogły zaistnieć w jednym pomieszczeniu nie sprawiając wrażenia, że dzielą je odległe epoki. Preferujemy proste ale jednocześnie oryginalne formy, kolory na topie, najwyższej jakości ceramikę użytą na korpusy lamp. Na abażury, co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, stosujemy antystatyczne materiały. Klient pewnie tego nie doceni dopóki nie kupi taniej lampki Made in C…a , której abażur zachowa się jak wysokiej klasy odkurzacz, w którym co jakiś czas trzeba wymienić worek, z tą małą różnicą, że worek kupimy u dostawcy odkurzacza a takiego samego abażuru już nie nabędziemy z dwóch powodów – po pierwsze: sprzedawca lampki nocnej ich nie będzie miał, po drugie: drugi raz nie kupimy farbowanego lisa.

Jest takie przysłowie, że „… dwa razy traci” ale nie chcemy nikogo obrażać i pominiemy pierwszą część przysłowia milczeniem. Na wszelki wypadek zapytajcie sprzedającego z jakiego materiału wykonany został abażur. Nie liczcie jednak na wyczerpującą i profesjonalną odpowiedź!
Wróćmy jednak do lampek nocnych Made in Europe z gwarancją zastosowania najwyższej jakości ceramiki o modnym wzornictwie nie ustępującym aktualnym trendom.
Przedstawiona na zdjęciu lampka nocna IVETTE o korpusie przypominającym dzwon ma owalny abażur o głębokości 24 cm. Dosuniemy ją stosunkowo blisko do ściany dzięki temu na szafce nocnej zmieści się spokojnie książka, okulary i oczywiście telefon komórkowy (sorry: smartfon) bez którego wielu z nas nie może zasnąć. Ale najlepiej wprowadzi nas w sen wspomniana lampka nocna IVETTE dająca kameralne i dyskretne światło. Dobranoc.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2010
pixel