Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

LAMPY PODŁOGOWE – KLASYKA CZY NOWOCZESNOŚĆ?

2016-04-17
LAMPY PODŁOGOWE – KLASYKA CZY NOWOCZESNOŚĆ?


Lampy podłogowe PERLA IX z cylindrycznym abażurem


‘The customer is our master’ lub w tłumaczeniu na język polski: ‘Klient nasz pan’ to zasada, którą stale kierujemy się rozwijając chociażby ofertę wysokich lamp podłogowych PERLA z ceramicznymi kulami, z których zbudowany jest ich korpus.
Ta wyjątkowo popularna wśród naszych Klientów kolekcja wysokich lamp podłogowych do salonu powiększyła się od razu o 6 nowych modeli prezentowanych na zdjęciu po lewej stronie. Tak naprawdę różnią się one od znanych wcześniej lamp PERLA IX kształtem abażuru. Wszystkie nowe abażury widoczne są na poniższych zdjęciach.  
Abażur od lampy podłogowej PERLA IX w wersji białej Brązowa lampa podłogowa PERLA IX zwieńczona jest tym bawełnianym abażurem Cylindryczny duży abażur w kolorze cappuccino o średnicy wykorzystano w lampie podłogowej PERLA IX
Dotychczas lansowaliśmy klasyczny abażur stożkowy o dolnej średnicy 55 cm jednak wielu z Państwa pytało o nowocześnie prezentujący się abażur cylindryczny. Byliśmy na to zazwyczaj przygotowani i w większości przypadków życzenia były spełniane poprzez zamianę abażuru na cylindryczny o średnicy 50 cm.
Perkalowy abażur do czarnej lampy podłogowej do apartamentów Jasno beżowy abażur zdobi nowoczesną lampę podłogową ze złotymi ceramicznymi kulami Połyskliwy srebrzysty bawełniany abażur do modnej szarej lampy podłogowej PERLA IX
Teraz lampy podłogowe z abażurem w kształcie walca występują jako niezależne pozycje asortymentowe co powinno ułatwić Państwu dokonanie wyboru. Skąd się wzięło natomiast aż 6 nowych modeli. Otóż lampy podłogowe PERLA IX występowały dotychczas w 6-ciu wersjach kolorystycznych i dla nich wszystkich mamy odpowiednik z alternatywnym pod względem kształtu abażurem.


Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2016

Polecane

pixel