Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

MARKOWE LAMPY DEKORACYJNE Z PORTUGALII i FILIPIN

2018-12-14
MARKOWE LAMPY DEKORACYJNE Z PORTUGALII i FILIPINLampy dekoracyjne w Twoim mieszkaniu nie muszą być z kolekcji 'Déjà vu'. Na wszelki wypadek podajemy polskie tłumaczenie tego znanego francuskiego określenia: 'już widziane'. Oświetlenie Twojego domu może zawierać trochę ekstrawagancji, odrobinę fantazji przy jednoczesnej wyrafinowanej prostocie i elegancji. Uznani styliści, którzy stworzyli znakomitą część prezentowanych w naszym sklepie internetowym lamp z ceramicznymi podstawami zadbali o wszystkie wymienione elementy. Niektóre z lamp mają niesamowite kształty, a dzięki doskonale dobranemu abażurowi nadają wnętrzu specyficzny klimat. Stąd też wzięło się zdanie wypowiedziane swego czasu przez jednego z naszych klientów: '…bo wy macie takie lampy z klimatem'.

Markowe ceramiczne lampy stołowe ENVY

Ten klimat zawdzięczamy grupie projektantów skupionych wokół marki ENVY. To ciągła ucieczka do przodu na rynku tworzącym kopie ze skopiowanych już wcześniej modeli. Jako dystrybutor europejskiej marki ENVY proponujemy ponad 300 modeli wyjątkowych lamp dekoracyjnych, dedykowanych głównie tym, którzy nie chcieliby mieć w swoich ekskluzywnych pomieszczeniach tego co można kupić w każdym sklepie wielkopowierzchniowym, gdzie najważniejszym parametrem lampy jest jej cena.

Druga grupa lamp to niezwykle efektowne a zarazem finezyjne lampy 'plecione' z drutu. Na całą kolekcję składają się zarówno lampy wiszące, lampy podłogowe jak i lampy stołowe. Można je komponować w dowolnych konfiguracjach. Ta oryginalna grupa lamp dała początek markowej kolekcji SCHEMA, której premiera miała miejsce na naszym stoisku na targach „Światło” w lutym 2014.

Grupa metalowych lamp wiszących SCHEMA


I jeszcze jedna ważna uwaga - zawsze podajemy ceny lamp razem z widocznym na zdjęciu abażurem.

Napisz do nas a prześlemy Ci szerszą informację o produktach SCHEMA i ENVY.
Prowadzisz salon z nowoczesnym oświetleniem lub galerię, w której eleganckie lampy dekoracyjne są znaczącym towarem, skontaktuj się z nami celem nawiązania bliższej współpracy.
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018

Polecane

pixel