Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

METALOWE ŚWIECZNIKI NA ŚWIĄTECZNE PRZYJĘCIE

2015-10-12
METALOWE ŚWIECZNIKI NA ŚWIĄTECZNE PRZYJĘCIE

Świeczniki i podstawki z metalu pod świece

 

Można by przypuszczać, że wraz z pojawieniem się oświetlenia elektrycznego na przełomie XIX i XX wieku świeczniki, znane przecież od czasów przed rzymskich, trafią na śmietnik historii a tymczasem wręcz przeciwnie, stanowią nieodzowny element dekoracyjny w naszych domach jak również są powszechnie używane w kościołach w różnego rodzaju obrzędach religijnych.


Świeczniki z metalu ze świecami na świece typu taper i świece kule Kolekcja wyjątkowo eleganckich czarnych metalowych świeczników Świąteczne świeczniki z metalu

Kolekcja metalowych niklowanych świeczników o tradycyjnych kształtach  Świąteczne świeczniki z metalu w dużym wyborze kupisz w sklepie internetowym A-Z Decor

Krok po kroku zbliżają się kolejne święta Bożego Narodzenia. Nie wyobrażamy sobie ich bez świeczki na stole, która stworzy odpowiedni klimat tego szczególnego wieczoru gdy siądziemy w gronie najbliższych osób do wigilijnej kolacji. Przygotowaliśmy wszystko co potrzebne do dekoracji stołu na tę ważną okazję. Oczywiście nie może zabraknąć zwykłych świeczników, kandelabrów i lichtarzy. Większość z nas z pewnością rozróżnia te ostatnie ale na wszelki wypadek przypomnijmy, że lichtarze służą do umieszczenia pojedynczej świecy natomiast kandelabry pomieszczą dwie lub więcej świec.
W czasach przewagi podaży nad popytem gdy wszystko i wszędzie jest dostępne trudno czymkolwiek zaskoczyć ale zwróćcie uwagę na kolekcję świeczników i świec w bardzo modnym ostatnio czarnym kolorze. Wydaje mam się, że poza czarnymi latarenkami czarne świeczniki o tradycyjnych (toczonych) kształtach należą do rzadkości. Sprostujcie nas jeżeli się mylimy a tymczasem spójrzcie jak dostojnie prezentują się one na załączonych zdjęciach.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2015

Polecane

pixel