Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

NOWOCZESNE LAMPY DO SALONU

2013-03-18
NOWOCZESNE LAMPY DO SALONU

 

Lampy do nowoczesnego salonu z ceramicznych kul

 

Wprowadziliśmy właśnie do oferty trzy modele niezwykłych, jednokolorowych, nowoczesnych lamp stołowych i podłogowych do gabinetu lub reprezentacyjnego salonu.
Wyrazisty, indywidualny styl, perfekcyjna jakość portugalskiej ceramiki, włoskie, atestowane oprawki, innowacyjne mocowanie abażuru pozwalające na regulację jego pochylenia, cylindryczny abażur z francuskich antystatycznych materiałów – to tylko niektóre zalety nowoczesnych podłogowych lamp do salonu o nazwie BILBA. W modelu lansowanym przez producenta była wprawdzie jedna, naszym zdaniem, wada ale zawarliśmy pewien kompromis i wersja przez nas sprzedawana została wyposażona w podstawę z masywnego, specjalnie klejonego drewna, lakierowanego na kolor umieszczonych na nim sześciu dużych ceramicznych kul. 
Wysoka lampa podłogowa do salonu BILBA w opalizującym brązie Nowoczesna ceramiczna lampa stojąca BILBA w wersji białej Wyjątkowo reprezentacyjna czarna lampa podłogowa BILBA polecana do nowoczesnych apartamentów
Dodatkowo proponujemy model stołowej lampy BILBA składającej się z czterech nieco mniejszych kul z proporcjonalnie zmniejszonym, również cylindrycznym abażurem.
Dynamiczne i nowoczesne kształty tych lamp sprawiają, iż pasować będą do salonu, w którym dominuje pewien minimalizm i ‘oszczędne” operowanie paletą kolorów. Na początek proponujemy lampy białe, czarne i brązowe z wyjątkowo szlachetnym opalizującym szkliwem.

Na życzenie klientów pojawiła się również ceramiczna lampa stołowa LUCIA w wersji srebrnej. Wcześniej wprowadziliśmy wersję bordową i złotą, których dystrybucję w dalszym ciągu kontynuujemy. Podstawa lampy LUCIA to sporej wielkości ceramiczna, ciekawe wyprofilowana ‘bania’. Od spodu, jak we wszystkich naszych lampach, miękka welurowa podkładka dla ochrony powierzchni, na której ją umieścimy, przed porysowaniem – mały ale jakże ważny szczegół.
Lampa na komodę LUCIA w szampańskim kolorze Ceramiczna lampa stołowa LUCIA w wersji czerwonej wpadającej w bordo Lampa stołowa LUCIA w modnej srebrnej tonacji
Kupując duże elementy wyposażenia wnętrz zawsze rozglądamy się za drobnymi dodatkami, które łatwo można by z nimi zestawić. Proponujemy kolekcję ceramicznych świeczników na T-light'y o kształcie rzecznych kamieni w trzynastu wersjach kolorystycznych. Świeczniki te są wykonane z tych samych glinek ceramicznych co korpusy naszych lamp i glazurowane lub malowane na identyczne kolory. A tak nawiasem mówiąc spójrzcie jednocześnie na te świeczniki i popularne wśród naszych klientów lampy stołowe KEIKO.   
Świecznik ceramiczny w szampańskim - jasno złotym kolorze Ceramiczny świecznik na T-light w wersji fioletowej Świecznik ceramiczny ze złotą glazurą z modnym efektem spękania

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2013

Polecane

pixel