Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

NOWOCZESNE LAMPY STOJĄCE w A-Z Decor

2014-02-10
NOWOCZESNE LAMPY STOJĄCE w A-Z Decor

 

Nowoczesna lampa stojąca PERLA w opalizującym brązie

 

Wszyscy wiemy jak trudno znaleźć nowoczesne i jednocześnie oryginalne lampy stojące. Przeważnie jest to grubszy lub cieńszy metalowy pręt zwieńczony przestylizowanym abażurem.
Stworzyliśmy wyglądającą niezwykle nowocześnie stojącą lampę podłogową o ceramicznym korpusie na bazie trzech najprostszych brył geometrycznych – walca, kuli i stożka, w naszym przypadku stożka ściętego.
Dla podkreślenia pełnej prostoty nasz model posiada wszystkie elementy (podstawę, korpus i abażur) w tym samym kolorze. Na początek proponujemy wersję białą, czarną i brązową ze szlachetnym opalizującym brązowym szkliwem. Odbite w ceramicznych kulach kolory z otoczenia sprawiają, że lampa wpasuje się kolorystycznie niemal w każde miejsce.
Ceramiczne kule sadzone na ciężkiej brazowej drewnianej podstawie w kształcie walca Stabilna lakierowana na biało drewniana podstawa nowoczesnej lampy podłogowej PERLA IX  Czarna wersja lampy podłogowej PERLA IX z masywną czarną lakierowaną drewnianą podstawą
Kapitalne znaczenie w naszej lampie PERLA IX ma zastosowanie drewnianej postawy mimo, iż jest ona zdecydowanie droższa od ceramicznej. Gdy wcześniej dystrybuowaliśmy lampę podłogową BILBA z 6-ma nieco większymi kulami miała ona również drewnianą podstawę zamiast ceramicznej występującej w oryginalnym modelu. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Przypadkowe uderzenie szczotką odkurzacza w ceramiczny element podstawy może go łatwo uszkodzić wywołując efekt domina. Jeżeli nawet w porę złapiemy przewracającą się lampę i nie dopuścimy do stłuczenia wszystkich kul i pogniecenia abażuru to wymiana samej podstawy jest wysoce kłopotliwa biorąc chociażby pod uwagę przepisy bezpieczeństwa jeżeli chodzi o sprzęt elektryczny oraz transport lampy do specjalistycznego serwisu.
Razem z lampą stojącą PERLA wprowadzamy jednocześnie kilka innych, nowoczesnych modeli lamp o ceramicznych podstawach. Więcej szczegółów w zakładce Nowości.
Większość nowych pozycji zaprezentujemy na najbliższej edycji targów meblowych i dekoratorskich w Poznaniu.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2014

Polecane

pixel