Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PODKŁADKI NA STÓŁ z RAFII – NASZ WIOSENNY BESTSELLER

2018-06-04
PODKŁADKI NA STÓŁ z RAFII – NASZ WIOSENNY BESTSELLER
Administrator sklepu internetowego skupia się przede wszystkim na obsłudze Klienta i stałej poprawie prezentacji asortymentu i tylko od czasu do czasu wchodzi do niego jako zwykły Klient. Tym większe i pozytywne było nasze zaskoczenie gdy otworzyliśmy ostatnio zakładkę Bestsellery i stwierdziliśmy, że nasz sklep, specjalizujący się w sprzedaży markowego oświetlenia dekoracyjnego, nagle odnotował w rankingu TOP-30 całą gamę podkładek na stół z rafii lub z abaki, których jesteśmy chyba jedynym importerem w Polsce. Dodatkowo znalazły się tam bawełniane tekstylia na stół o zawartości 0% poliestrów. 
Cieszy nas bardzo, że sukcesywnie wzrasta świadomość Klientów i doceniają te ręcznie wyplatane, ekologiczne i bardzo trwałe podkładki. Zdajemy sobie sprawę, że większość Klientów, jeżeli chodzi o podkładki na stół mimo wszystko wybierze tani plastik, oraz wszelkiego rodzaju podkładki kuszące pięknym nadrukiem lub chemicznie przygotowaną fakturą powierzchni. Cóż chyba jeszcze długo nie oderwiemy się od czasów głębokiego socjalizmu gdzie szczytem elegancji w kuchni był plastikowy obrus przypinany pineskami do boków stołu a o podkładkach na stół pod talerze nikomu się nawet nie śniło.
Paleta barw w podkładkach pod talerze Kolorystyka ekologicznych podkładek z naturalnej rafii Pastelowe kolory praktycznych podkładek z rafii pod talerze
Podkładka pod dekoracyjny wazon z abaki Zdobienia podkładek z rafii wykonane z drewna kokosa Podkładki z rafii pod pojemniki z naturalnymi kwiatami
Jak głosi znane przysłowie: ‘Jedna jaskółka wiosny nie czyni’, tym bardziej, że pogoda na zewnątrz jest typowo letnia i padają rekordy najwyższych średnio miesięcznych temperatur. Mamy nadzieję, że podkładki z rafii pozostaną na TOP-30 jeszcze przez kolejne pory roku bo doskonale sprawdzają się podczas grillowego party i przy spożywaniu posiłków na wolnym powietrzu.


Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018

Polecane

pixel