Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PODUSZKI OZDOBNE WYPLATANE Z RAFII

2016-02-15
PODUSZKI OZDOBNE WYPLATANE Z RAFII

Poduszki z rafii ozdobią Twoje rattanowe meble w ogrodzie i w domu.  

 

Dzisiaj nie jest problemem kupić poduszkę lub poszewkę na nią. Problemem jest kupić coś naprawdę oryginalnego.
Prześledziliśmy dosyć uważnie ofertę paru sklepów internetowych z pierwszej strony wyników wyszukiwania Google gdzie oferowane są tzw. poduszki dekoracyjne lub poduszki ozdobne. Przede wszystkim mamy wrażenie, że obydwie te frazy są mocno nadużywane bo co ozdobnego jest w kawałku jednokolorowego, kwadratowego materiału (zazwyczaj poliestrowego) zszytego z czterech stron i wypełnionego – cytujemy: ‘miękkim i tanim wkładem do poduszek’ często bez podawania jakie chemiczne substancje zostały użyte do jego wyprodukowania i czy zostały one w jakikolwiek sposób przetestowane. I jeszcze mała ciekawostka – taki wypełniacz jest między innymi polecany do wypełniania legowisk dla psów.
Słowo ‘tani’ lub frazy typu ‘najniższe ceny’ aż kują w oczy. OK., zostawmy w spokoju konkurencję. W końcu jest wolność słowa i każdy może sobie pisać co chce. Ważne aby odbiorca miał swoje zdanie lub potrafił je sobie wyrobić po przeczytaniu tekstów na wspomnianych stronach pisanych zazwyczaj na zamówienie przez tzw. copywriter’ów. Jest tylko jeden problem z przeczytaniem takiego tekstu – jest on tak szablonowy, długi i nudny, że mało kto z wyjątkiem robota Google, przeczyta go do końca.

Wróćmy jednak do zasadniczego tematu – poduszek, naszym zdaniem, naprawdę ozdobnych!
Każdy z nas słyszał o rafii, która zazwyczaj kojarzona jest z jasno kremowymi sznureczkami wykorzystywanymi do różnych ozdobnych celów. Ten wyjątkowo mocny materiał posłużył do stworzenia kolekcji oryginalnych poduszek. 

Poduszka ozdobna z rafii w jej naturalnym jasno beżowym kolorze z elementami dekoracyjnymi z drewna kokosowego Wyplatana z rafii powłoka na dekoracyjną poduszkę barwiona na obrzeżach na bordowo Ekologiczna zielono pomarańczowa poduszka dekoracyjna z ozdobami z drewna kokosowego

Poduszka dekoracyjna wykonana z rafii w swoim naturalnym jasno beżowym kolorze z ozdobnymi drewnianymi kwadratami Skośnie połączone beżowe i brązowe pasy w dekoracyjnej powłoce na poduszkę z rafii Dwukolorowa, beżowo brązowa dekoracyjna powłoka na poduszkę wykonana z włókien palmy kokosowej

Ponad dwadzieścia zróżnicowanych modeli, zarówno w naturalnym kolorze rafii jak również w pastelowych kolorach uzyskanych dzięki naturalnym organicznym barwnikom. Dekoracyjne dodatki wykonane zostały z drewna kokosowego.
Poduszki z rafii dekorowane są koralikami i pierścieniami z drewna kokorowego   Cztery pierścienie z drewna kokosowego umieszczone w centralnej części dekoracyjnej cztero-kolorowej poduszki Kwadratowe dekory z drewna kokosowego zdobią jasno beżową poduszkę wyplataną z rafii
W środku poszewka dopasowana kolorystycznie do wyplatanej ręcznie powłoki. Całość zapinana na błyskawiczny zamek niewidoczny z wewnątrz. Nie jesteśmy w stanie porównać naszych poduszek z żadną inną ofertą na rynku bo jak dotąd nie znaleźliśmy dotychczas drugiej takiej kolekcji u konkurencji, chyba że u naszych zaprzyjaźnionych dystrybutorów.

I jeszcze drobna uwaga. Nie oferujemy do naszych poduszek ozdobnych żadnych wypełniaczy. Każdy z łatwością użyje lub wybierze coś na własną rękę i przynajmniej będzie pewny, że ma coś innego niż jego ukochany piesek w legowisku.
Zachęcamy również do zapoznania się z kolejną oryginalną kolekcją powiązaną z poduszkami. Są to wyjątkowo ozdobne podkładki na stół pod talerze, również wyplatane z rafii w jeszcze większej gamie wzorów i kolorów.
Te ekologiczne wyroby polecamy głównie tam gdzie mamy wyplatane meble, fotele lub drewniane ławy i komódki z efektem postarzania.Pokaż więcej wpisów z Luty 2016

Polecane

pixel