Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PROFESJONALNIE WYKONANE DREWNANE RAMKI NA ZDJĘCIA

2018-05-17
PROFESJONALNIE WYKONANE DREWNANE RAMKI NA ZDJĘCIA
Wydawało się, że w dobie fotografii cyfrowej tradycyjne ramki na zdjęcia znikną bezpowrotnie z naszego otoczenia. Tak się jednak nie stało dzięki temu możemy dalej z powodzeniem oferować jedne z lepszych na rynku (jeżeli nie najlepsze) drewniane ramki na zdjęcia. Uznaliśmy, że należy budować świadomość Klienta i zwracać mu uwagę na pewne szczegóły, które mają jednak znaczenie i przesądzają czy kupionym produktem będzie on się cieszył długo czy tylko chwilę. Po za tym Twoje zdjęcie, lub zdjęcie kogoś bliskiego z pewnością wymaga należnej oprawy.
Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że nasz dostawca z Tajlandii przy produkcji ramek na zdjęcia wykazuje się profesjonalizm w każdym calu.
Uwagę zwraca przede wszystkim łączenie drewnianych boków ramki na kliny - technologia nie stosowana w większości tanich ramek do zdjęć dostępnych w tzw. sieciówkach. Tak połączone boki ramki wyjątkowo ściśle przylegają do siebie, oczywiście pod warunkiem, że były wcześniej precyzyjnie przycięte. Do tego celu nasz partner używa specjalistycznych, precyzyjnych i wyjątkowo ostrych pił.
Połaczenie drewnianych boków ramki na zdjęcie Zdobienie boku ramki na zdjęcie Z bliska pokazany sposób łączenia boków ramki na zdjęcie
Dodatkowo podparcie ramki jak i zdjęcia stanowi sklejka malowana na kolor pozostałych elementów. To podparcie umożliwia poza tym ustawienie ramki zarówno w pionie jak i w poziomie. W byle jakich ramkach takie elementy są zazwyczaj wykonane z prasowanej tektury, która po wchłonięciu wilgoci z powietrza traci niezbędną sztywność. Większość ramek, a już na pewno tych o większych gabarytach, posiada delikatny zaczep pozwalający powiesić ramkę na ścianie. Ten zaczep jest wprawdzie pojedynczy i służy do zawieszana ramki krótszym bokiem do góry ale bardzo łatwo można go za pomocą małego śrubokrętu przemontować. I ostatnia rzecz, która bardzo uatrakcyjnia końcowy wyrób to ręcznie wykonane gustowne zdobienia lub wmontowane dekoracyjne metalowe wstawki.
Podparcie ramki na zdjęcie wykonane ze sklejki Ręcznie wykonane ozdobne nacięcia w ramce na zdjęcie Zaczep do zawieszenia ramki na zdjęcie na ścianie
Drewno wykorzystywane do produkcji tych ramek na zdjęcia to przede wszystkim drewno fikusa. Przechodzi ono do trzech cykli suszenia, dzięki czemu zniwelowana jest ewentualna podatność na kurczenie lub wypaczanie boków gotowej ramki.
Dodamy jeszcze, że te ramki, główne malowane na kolor English Brown trafiają w dużej mierze do ekskluzywnych sklepów w Wielkiej Brytanii i nie tylko. Ale tam osiągają również ekskluzywne ceny więc póki co zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Jeżeli z jakich powodów masz problem z wybraniem odpowiedniej ramki na zdjęcie to sugerujemy jeszcze odwiedzenie naszego drugiego sklepu na https://www.a-z-decor.eu Znajdziesz tam kolejnych kilkanaście modeli oryginalnych ramek.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2018

Polecane

pixel