Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

REPREZENTACYJNE AKCESORIA NA BIURKO

2019-02-09
REPREZENTACYJNE AKCESORIA NA BIURKO
Spójrz krytycznie na swoje miejsce pracy – czas na zmianę!

Czy zastanawiałeś się kiedyś jaką część swojego życia spędzasz w biurze? Każdy sam zrobi sobie rachunek sumienia ale odejmując czas na krótki sen i czas stracony w korkach okazuje się, że przeciętnie to połowa Twojego życia!
To teraz druga kwestia. O wystrój domu zapewne dba żona ale w biurze jesteś tak pochłonięty sprawami firmy, telefonami, przeglądaniem internetu, a to czym się otaczasz schodzi na dalszy plan. Z pewnością odwiedza Cię czasami ważny kontrahent. Warto zrobić na nim dobre wrażenie. To pierwsze jest zazwyczaj najważniejsze. Zadbaj więc o każdy drobiazg.
Nie odnowimy Ci gabinetu, nie wstawimy mebli, nie dostarczymy komputera ale zadbamy o tzw. dodatki - szeroko rozumiane akcesoria na biurko i to takie jakich nie znajdziesz w żadnym specjalistycznym sklepie, w którym być może zaopatruje się Twój gość.
My proponujemy szereg ekskluzywnych artykułów biurowych takich jak organizery na biurko, pudełka i pojemniki na CD i DVD, podstawki na pióra i długopisy, teczki i podstawki na korespondencję, kontenery na dokumenty i wiele, wiele innych.
Funkcjonalna podkładka na biurko wykonana z eko skóry Ozdobna ramka na zdjęcie z kolekcji Tatami Pojemnik na dużą ilość płyt CD z eko skóry z praktycznym zapięciem na magnes
Gwarantujemy niepowtarzalność i oryginalność naszych akcesoriów na biurko. Wszystkie artykuły to połączenie wysokiej jakości ekoskóry, weluru i wyplotów tatami. Mało kto wie, że tą nazwą określa się w Japonii maty na podłogę. Tak czy inaczej są to plecionki ze specjalnych gatunków traw. W przypadku naszych akcesoriów zastosowano te w najlepszym gatunku. Założenie jest takie, że nie powinniśmy znaleźć na ich powierzchni ani jednego supełka.
Wyjątkowy ozdobny pojemnik na papierowe serwetki. Siedmio-elementowy zestaw akcesoriów na biurko prezesa    Funkcjonalne pudełko CROCO na płytki CD wykonane z imitacji skóry krokodyla

Część akcesoriów na biurko prezentujemy na załączonych w tekście zdjęciach, część polecamy poniżej, pozostałe znajdziesz w katalogach asortymentowych takich jak: Akcesoria na biurko lub Ramki na zdjęcia.
Pamiętaj też o lampach gabinetowych, zarówno tych stojących jak i wiszących ale to już osobny temat, a tak nawiasem mówiąc nasza specjalność.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2019

Polecane

pixel