Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SERWETNIKI CZY PIERŚCIENIE DO SERWETEK

2012-11-23
SERWETNIKI CZY PIERŚCIENIE DO SERWETEK

 

Serwetniki ? pierścienie znane są od początku XIX wieku

 

Aby uniknąć dwuznaczności musimy przede wszystkim rozróżnić serwetniki zwykłe od serwetników - pierścieni. Te pierwsze służą do przytrzymywania większej ilości serwetek na stole a te drugie do wsunięcia do środka tylko jednej serwetki. Często jednak mówiąc serwetnik mamy na myśli właśnie pierścienie do serwetek i te właśnie są przedmiotem naszej oferty.
Można powiedzieć że serwetniki przechodzą swego rodzaju renesans i coraz sięgamy do nich chcąc udekorować stół. Szczególną ku temu okazję stwarzają zbliżające się święta Bożego Narodzenia.
Proponowaliśmy już Państwu dekoracyjne, świąteczne świece i metalowe świeczniki. Obecnie polecamy eleganckie metalowe pierścienie do serwetek. Najlepiej sprawdzi się proste, nowoczesne wzornictwo. Błyszczące, niklowane serwetniki pasować będą do każdego nakrycia stołu, każdego koloru bawełnianych serwetek i obrusów. Wszystkie serwetniki pakowane są w estetyczne czarne kartoniki, kontrastowe do zawartości, wsuwane w przezroczyste etui z PVC.Pokaż więcej wpisów z Listopad 2012
pixel