Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

SZTUCZNE ORCHIDEE – ALTERNATYWA NIE DO ODRZUCENIA

2015-04-08
SZTUCZNE ORCHIDEE – ALTERNATYWA NIE DO ODRZUCENIA

Ekskluzywne kompozycje markowych sztucznych orchidei


‘Tak dobrze podrobionych sztucznych orchidei jeszcze nie widziałam’, stwierdziła kiedyś osoba profesjonalnie zajmująca się tymi kwiatami gdy odwiedziła nasze stoisko na targach w Poznaniu. Zdawaliśmy sobie sprawę, iż nasze kwiaty sztuczne odbiegają od powszechnie znanych kwiatów z poliestru aby był to dla nas a w szczególności dla naszego dostawcy duży komplement.
Płatki tych kwiatów mają przede wszystkim trzeci wymiar. Z łatwością wyczuwamy pod palcami charakterystyczne żyłki. Można to dokładnie zauważyć na zdjęciach prezentowanych w sklepie a w szczególności na zbliżeniach kwiatostanu. Wrażenie naturalności jest tak duże, że swego czasu klientka przeglądająca naszą ofertę sztucznych storczyków napisała do nas: ‘Macie bardzo ładne orchidee ale ja poszukuję sztucznych. 

Fragment kompozycji ze sztucznych storczyków Sztuczny storczyk w kolorze bordowym Różowy sztuczny storczyk

Hot pink - modny kolor sztucznych storczyków Białe sztuczne storczyki z żółtymi środkami  Kompozycja sztucznych fioletowych storczyków

Niezwykle efektowne duże kompozycje sztucznych storczyków z kolekcji Nature’s gift. Stanowią alternatywę dla dekoracji miejsc stosunkowo słabo doświetlonych, narażonych na przeciągi i zmienne temperatury.

Oferowane przez nas sztuczne orchidee, jak również amarylisy, to propozycja nie do odrzucenia dla gabinetów kosmetycznych, gabinetów odnowy, recepcji hotelowych i wielu miejsc gdzie naturalne kwiaty nie mają racji bytu. To również propozycja dekoracji domu dla osób kochają kwiaty ale nie mają czasu lub dostatecznego zacięcia by zająć się ich pielęgnacją.  

Stawiamy na ich wyjątkowo realistyczny wygląd. Specjalny surowiec, z którego wykonano liście i płatki tych kwiatów sprawia nawet w dotyku bardzo naturalistyczne wrażenie. Receptura tego tworzywa jest szczególnie chroniona i oby jak najdłużej pozostała tajemnicą.Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2015

Polecane

pixel