Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

TEKSTYLIA DO DOMU I NA SPOTKANIE PRZY GRILL’U

2008-01-30
TEKSTYLIA DO DOMU I NA SPOTKANIE PRZY GRILL’U

Bawełniane tekstylia do domu i na garden partyKupując obrus na stół zastanawiamy się czy będzie on plamoodporny. Piękne słowo, nieprawdaż? Patrząc na skład użytych w nim surowców mierzymy to procentową ilością poliestru w bawełnie. Przypomina to nieco mierzenie ilości alkoholu we krwi, tylko tu mamy promile a przy tekstyliach wysokie procenty. Właściwie dążąc do odpornego na plamy z barszczu obrusu fundujemy sobie sztuczną ceratę.
Na szczęście wielu z nas ceni sobie naturalne, przyjazne środowisku tekstylia do domu. Proponujemy całe kolekcje przydatnych na każdą okazję bieżników i podkładek na stół, jednokolorowych obrusów i serwetek. Wszystko ze 100-procentowej bawełny o właściwie dobranej gramaturze zapewniającej odpowiednią sztywność wspomnianych nakryć stołu. Warto dodać iż podkładki na stół występujące w większości kompletów mają prążkowaną strukturę i praktycznie nie wymagają przed użyciem prasowania, oczywiście pod warunkiem, że były przechowywane w postaci rozłożonej na płasko lub lekko zrolowanej.
Modne zestawienie szarości i bieli w tekstyliach domowych ze 100 procentowej bawełny  Praktyczne podkładki i serwetki bawełniane do dekoracji stołu Zestawienie złamanego błękitu i beżu w zestawie bawełnianych tekstyliów na stół

Proponujemy zupełnie nowe jeżeli chodzi o design, atrakcyjne bawełniane komplety tekstyliów na domowy stół. Szeroka gama bawełnianych podkładek na stół, serwetek i obrusów w dekoracyjnych drewnianych i bawełnianych tackach, które po rozpakowaniu zawartości z powodzeniem można wykorzystać do serwowania pieczywa.
Gwarancja atrakcyjnej ceny dzięki zakupom bezpośrednio od importera z Indii – kraju, liczącego się na świecie producenta bawełny i wyrobów bawełnianych.
Tekstylia domowe z bawełny w drewnianej ozdobnej tacy Zestaw tekstyliów do domu z bawełnianą tacą na pieczywo Praktyczne podkładki pod talerze i serwetki bawełniane w komplecie dla czterech osób

Zapraszamy do siedziby firmy A-Z Decor przy ulicy Błońskiej 37 B w Nadarzynie koło Warszawy. Parter przestronnego budynku przeznaczony jest na Galerię z Oświetleniem i Wyposażeniem Wnętrz, w której każdy może nabyć atrakcyjne, nigdzie indziej nie spotykane produkty.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2008
pixel